fbpx

Організатор нападу на “Інтер” виявився послідовником російського неофашиста – ЗМІ

Один із організаторів нападу на офіс телеканалу “Інтер”, активіст партії “Братство” Олексій Середюк виявився прихильником створення “Великої Євразійської Імперії” та послідовником відомого російського неофашиста Олександра Дугіна, який закликав вбивати українців.

Як зазначає сайт “Четверта влада“, ідентифікувати Середюка, який називає себе ветераном АТО і бійцем батальйону “Свята Марія”, вдалося народному депутату Олегу Медуниці. Нардеп нагадав, що Середюк раніше приїздив до Москви та брав участь у зборах організації “Євразійський союз молоді”, метою якої є ліквідація України, як держави, і створення Євразійської Імперії за прикладом СРСР.

Читайте також: Колекціонер: “скромний” Лещенко виявився власником кількох квартир – ЗМІ

6 вересня ресурс ВВС Україна опублікував коментар Олексія Середюка, який заявив, що вів переговори з керівництвом “Інтера” і воно погодилося піти на умови активістів. “Ми нікуди не дінемося. Наша група займається боротьбою із російською пропагандою і в інших медіа. Тому у нас на черзі інші ЗМІ. Якщо “Інтер” не йтиме на поступки, ми повернемося назад”, – повідомив Середюк.

Також Середюк потрапив практично в усі сюжети, які були присвячені блокаді “Інтера” на російському ТБ. У них саме його називають організатором акцій протесту.

Однак, як зазначає видання, насправді Середюк цілком лояльно ставиться до російських націоналістів і сам неодноразово брав участь у заходах, які були організовані ними як в Росії, так і в Україні.

У минулому Середюк брав участь у з’їзді російського фашистського руху “Євразійський союз молоді”, присвяченому боротьбі з “помаранчевою чумою”, де закликав “відстояти Москву”:

“Оголошені ведучим “брати із братської організації “Братство” – хлопці, які тепер працюють з нами”, в особі Олексія Середюка, принесли присутнім “новини із фронту”: “Україна – це перша країна, яка впала під навалою тієї орди, що виступила із заходу під виглядом “помаранчевої чуми”. Партія “Братство” повстала проти цієї чуми. За нами Москва. Плани помаранчевої революції не закінчуються в Україні. Ми будемо боротися проти окупаційного режиму, який склався в Україні до тих пір, поки перемога не буде за нами”- йдеться на сайті.

Також Середюк був одним із організаторів акції “Слава Великої України в складі Євразійської імперії”, яка ще у 2005 році відбувалася біля будівлі Кабміну в Києві. Там він разом із активістами “Євразійського союзу молоді” та партії Наталії Вітренко ЗУБР закликав боротися за “панування Євразії”.

“Сьогодні ми починаємо нашу боротьбу, і вона проходитиме не лише на території України, а й за її кордоном – у Молдові, у Росії, в Білорусії та інших країнах СНД. Наша боротьба відбуватиметься всюди. Ми сьогодні боремося не за якісь примарні ідеї “демократії”, які нам пропонує Ющенко – маріонетка Америки. Сьогодні ми починаємо боротьбу за наше панування, за панування Євразії, за торжество Православ’я. Слава Ісусу Христу!” – говорив Середюк.

Нагадаємо, що “Євразійський союз молоді” є російською праворадикальної організацією антиукраїнського спрямування. У 2007 році активісти “Євразійського союзу молоді” знищили український герб, установлений на вершині гори Говерла, і зняли це на відео, яке потім виклали на своєму сайті.

Також відомо, що саме в таборах “Євразійського союзу молоді” проходили підготовку бойовики з організації “Донецька республіка”, що брали участь в антиукраїнському повстанні в Донецьку у 2014 році. Зокрема, координатором ЄСМ в Донецьку був колишній голова “народної ради ДНР” Андрій Пургін.

Читайте також: Російського консультанта “Інтера” видворять з України, – Шкіряк

Джерело.

 

You cannot copy content of this page