fbpx
Події
США терміново видворяють 35 російських дипломатів: у них є 72 години, щоб покинути країну – Reuters

Сполучені Штати в четвер прийняли рішення про видворення 35 російських дипломатів і закриття двох дипмісій РФ в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на кампанію утисків з боку Росії проти американських дипломатів в Москві.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на високопоставленого чиновника США. Посадовець, виступаючи на умовах анонімності, сказав агентству, що російським дипломатам дали 72 години, щоб покинути Сполучені Штати. За його словами, станом на полудень п’ятниці, у доступі до двох російських місій буде відмовлено усім російським офіційним особам. “Ці дії були зроблені у відповідь на утиски росіянами американських дипломатів і дії з боку дипломатів (російських – ред.), які, на нашу думку, не відповідають дипломатичній практиці”, – додав співрозмовник Reuters.

Нагадаємо, раніше у США заявляли про намір обмежити пересування російських дипломатів територією країни. Росія заявила, що обмежить пересування дипломатів США, що базуються в Москві, якщо у Штатах вступить в силу аналогічний закон по відношенню до російських дипломатів.

Читайте також: «Різдвяна казка» від Пауло Коельо

Джерело.