fbpx
Події
Справжньою першою леді США буде Іванка Трамп – політологи

Першою леді США після інавгурації Дональда Трампа 20 січня стане його дружина Меланія. При цьому політологи не виключають, що фактично більш значний вплив на президента матиме Іванка, 35-річна дочка мільярдера.

Ще в серпні Трампа запитали, яку жінку він взяв би у свою команду в разі перемоги на виборах. Він відповів: “Вибір такий великий, але все б напевно сказали – забирай Іванку, візьми Іванку”, нагадує BBC News.

Іванка Трамп підтримувала республіканського кандидата на протязі всієї його передвиборної кампанії, виступаючи на мітингах і намагаючись виграти для нього додаткові голоси. Успішна підприємниця і багатодітна мати, дочка бізнесмена привертала на сторону Трампа жіночу частину електорату, яку могли відлякати деякі його висловлювання про жінок.

Саме Іванка, а не Меланія Трамп вела церемонію представлення мільярдера в якості кандидата в президенти. Журнал Vanity Fair назвав її “заступницею дружини”. “Штаб Трампа, схоже, вважає за краще доносити свої ідеї через його дочку, а не через дружину”, – писало видання.

Іванка допомагає своїм братам Еріку і Дональду управляти компанією батька Trump Organization і мережею готелів Trump Hotels. Жодна дружина Трампа не мала такого впливу на сімейний бізнес. Кажуть, що Іванка відповідає за укладання найбільших угод.

На своєму сайті Іванка Трамп пише: “Я хочу надихнути жінок і дати їм сили будувати своє власне життя так, як вони самі хочуть, як їм подобається, без оглядки на інших”.

Поки її батька звинувачували в, Іванка працювала над поліпшенням його образу в очах виборниць. У своїй липневій промові вона сказала, що “американським сім’ям потрібно полегшити життя”. “Закони, що дозволяють жінкам з дітьми нормально жити, не повинні бути чимось незвичайним, вони повинні бути нормою”, – підкреслила вона.

Читайте також: Іванка Трамп, старша дочка-красуня президента США – хто вона (фото)

Джерело.