fbpx
Події
Справу Пашинського забирає прокуратура

Прокуратура Київської області збирається забрати у поліції так звану “справу Пашинського”.

Про це “Вістям” розповів речник поліції Київської області Микола Жукович. “Прокуратура має намір забрати кримінальне провадження за статтею” Хуліганство “щодо інциденту між народним депутатом і жителем Києва. Це був побутовий конфлікт, але застосовувалася зброя. Незалежно від того, чи є учасником конфлікту народний депутат, виробництво забирає прокуратура. Можливо, з метою перевірити , які були зібрані докази, можливо, щоб далі вести його самим “, – заявив “Вістям” Жукович.

У самій прокуратурі нам сказали, що всі коментарі, пов’язані зі стріляниною і пораненням під Васильковим, будуть тільки завтра.

Нагадаємо, перед Новим роком, нардеп від Народного фронту Сергій Пашинський поранив у ногу 38-річного киянина В’ячеслава, який вдарив його по голові пляшкою. Зараз В’ячеслав знаходиться лікарні міста Василькова,  він прооперований, його стан нормальний. “Він перебуває в палаті”.

Читайте також: ВСЕМ СТОЯТЬ, ЛЕЖАТЬ! ДОСТАЕТ ЭТО ХУ##, КОРОЧЕ С ПИСТОЛЕТОМ. ПОТЕРПІЛИЙ В ІНЦИДЕНТІ З ПАШИНСЬКИМ ОЗВУЧИВ СВОЮ ВЕРСІЮ ПОДІЙ (ВІДЕО)

Джерело.

 

facebook