fbpx

Співачка Наталія Могилевська відверто розповіла, яким був Андрій Кузьменко поза лаштунками сцени

Співачка Наталія Могилевська відверто розповіла, яким був Андрій Кузьменко, більш відомий як Кузьма “Скрябін”, поза лаштунками сцени, передає 24 канал.

Як відомо, з пoкійним артистом у Наталії Могилевської було чимало спільних проектів. Відтак співаки проводили багато часу разом та спілкувались поза зйомками.

13 вересня у Києві відбулась прем’єра фільму “Місто, в якому не ходять гроші”, знятого за повістю Андрія Кузьменка. Таку подію не змогла пропустити Наталія Могилевська, яка й розповіла, наскільки реалістично автори кінострічки відтворили ідею співака.

“На прем’єрі фільму, за мотивами повісті Кузьми, з актором Ігорем Цішкевічем, який зіграв одну з ключових ролей. Фільм неймовірно глибокий! Я вдячна всім, хто працював над ним. Знаю, що Кузьма хотів у ньому зніматися,” – зізналась Наталія Могилевська.

Читайте також: Пасажирка, яка в момент cмeртeльнoгo ДTП перебувала в салоні позашляховика Скрябіна порушила мовчання

Поринувши у спогади, артистка додала, що екранізована книга відкрила глядачам справжнього Кузьму “Скрябіна”. Адже за лаштунками сцени артист був дуже проникливим, зі своїми переживаннями та думками про Україну.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

На премьере фильма, по мотивам повести Кузьмы, с актером Игорем Цишкевичем, который сыграл одну из ключевых ролей. Фильм невероятно глубокий! Но именно таким я знала Кузьму… За кулисами, когда Кузьма заканчивал балагурить, он превращался в мыслителя, – в человека с непопулярными, глубокими мыслями и суждениями. Я рада, что часть своих философских размышлений: о жизни и человеческой сути, он оставил в виде книги, и я благодарна всем кто работал над фильмом. Я знаю что Кузьма хотел в нем сниматься. #кузьма #скрябин #вечнаяпамять

Публикация от Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya)

“Саме таким я знала Кузьму… За лаштунками, коли Кузьма закінчував балагурити, він перетворювався в мислителя, в людину з непопулярними, глибокими думками і судженнями. Я рада, що частину своїх філософських роздумів про життя і людську суть він залишив у вигляді книги”,– розповіла Наталія Могилевська.

До слова, повість Андрія Кузьменка “Місто, в якому не ходять гроші” ввійшла до дебютної книги “Я, Побєда і Берлін”, що з’явилась на прилавках книгарень у 2006 році. Ще за життя Кузьма планував екранізувати свій твір. На цей проект навіть було виділено 3,2 мільйона гривень. У 2018 році задум Андрія Кузьменка здійснила режисер Ганка Третяк.

You cannot copy content of this page