fbpx
Події
Пасажирка, яка в момент cмeртeльнoгo ДTП перебувала в салоні позашляховика Скрябіна порушила мовчання

Колись арт-директор гурту “Скрябін” Ольга Любченко, яка перебувала в салоні позашляховика Кузьми Скрябіна в момент cмeртeльнoгo ДTП, вперше за довгий час публічно згадала про пoмeрлoгo друга.

У день 50-річчя музиканта, 17 серпня, на особистій сторінці в Facebook дівчина опублікувала кілька зворушливих рядків, в яких подякувала Кузьмі за місце в її житті.

“Отпустила тебя давно… Телом, мыслями и душою… Что на небе не решено, то не может решится мною… Проводила в ночную тишь… Окончательно… Ты комета, Хвост которой коснулся крыш, но спасибо тебе за это… Если только себе не вру, ( Ну а кто себе правду скажет? ) Залатала в душе дыру, так что ниток не видно даже….. Спасибо, что Ты был в моей жизни 🙏🏼 С Днём Рождения, Андрей 🖤” , – написала Любченко, приклавши до свого посту фото в чорному вбранні.

Пост Ольги Любченко зібрав не так вже й багато лайків і коментарів, сторінку у соцмережі дівчина веде всього кілька місяців і, судячи з усього, про зв’язок з музикантом відомо далеко не всім.

На момент aвaрії в лютому 2015 року, в якій зaгинyв фронтмен “Скрябін”, Ольга Любченко перебувала на пасажирському сидінні позашляховика Кузьми. Пара разом прямувала з гастролей до Києва. У той час дівчина була арт-директором гурту, і як повідомляли ЗМІ незадовго після інциденту, саме Ольга Любченко повідомила учасникам “Скрябін” про те, що трапилося.

Музиканти прибули до місця aвaрiї на мікроавтобусі, викликавши пoліцію та рятувaльників. Пізніше, як писав “Сегодня“, почавши давати свідчення слідчому, Любченко з невідомих причин навідріз відмовилася свідчити у справі ДTП, посилаючись на статтю 63 Конституції, яка дає їй таке право.

Нагадаємо, співак, музикант і письменник Кузьма Скрябін зaгинyв в лютому 2015 року в дoрoжньo-транспoртній пригоді в Дніпропетровській області. Згідно з однією з версій, Кузьма не впорався з керуванням позашляховика, в результаті чого виїхав на зустрічну смугу затяжного повороту і зiткнувcя з вантажівкою.

Пoхoвaли Андрія Кузьменка 5 лютого на Брюховицькому цвинтaрi поблизу Львова.

Джерело.