fbpx

Сонячне затемнення 21 серпня — це час, коли не варто боятися своїх бажань

21 серпня 2017 року на землян очікує цікава астрономічна подія — повне сонячне затемнення. Помилуватися ним зможуть не усі земляни, а тільки жителі середніх і субтропічних широт північної півкулі. Тож українцям, які хочуть все ж таки поспостерігати непересічне явище, доведеться шукати стрім затемнення, приміром, із США, де його буде чудово видно, або той, який вестиме NASA, повідомляє ТСН.

Проте, якщо затемнення не видно, це не означає, що жителі України не відчують його вплив на своє життя на тонкому енергетичному рівні. Від 7 серпня, коли відбулося місячне затемнення, і до 21 серпня триває так званий “коридор затемнень”, коли наші страхи та комплекси виходять на поверхню, а старі знайомі, які раніше псували нам життя, норовлять у нього повернуся.

Трішки “перчинки” у цей астрологічний рецепт додають ретроградні Уран та Меркурій, які нещодавно пішли у свій зворотній танок. Ретроградний Уран у “коридорі затемнень” наче закликає нас переглянути свої думки про свободу та незалежність, а ретроградний Меркурій не дає повноцінно займатися бізнесом, зриваючи ділові зустрічі та псуючи офіційні папери.

Але у землян є сподівання на те, що ситуація покращиться, адже найтемніше — перед світанком. І якщо у “коридорі затемнень” ви, зустрівшись із темрявою власної душі, вступили з нею у двобій і щиро боролися, маєте шанс отримати позитив під час сонячного затемнення.

Читайте також: Не дивуйтеся, коли нерви здають – попереду “коридор затемнень”

Сонячне затемнення — це час, коли не варто боятися своїх бажань, озвучуйте їх і відправляйте у всесвіт. Саме у період сонячного затемнення межа між світами, як це традиційно відбувається у важливі із езотеричного погляду дні календаря, стає тонкою, і ваша бажання може всесвіт. Крім того, не забувайте, що майже до кінця серпня триватимуть метеорні дощі Персеїд, і хоч пік їхній вже минув, — якщо загадаєте бажання у цей період, збільшите вірогідність того, що вони здійсняться.

Окрім мрій та бажань, які ви відправите нагору, прийшов час і для рішучих кроків. Небеса своїми астрономічними танками ніби змушують зібрати волю в кулак і стати успішним і реалізованим: досить нарікати на життя, прийшов час стати впевненими у собі та діяти.

Ваші бажання у цей період можуть бути найбожевільнішими, але у них має йтися про вас і ваш добробут, як би егоїстично це не звучало. Бо саме у цьому випадку небеса будуть готові допомагати вам у їх здійсненні – звісно, не без вашої активної участі.

Перед сонячним затемненням настає час подумати про те, що ви так хотіли здійснити, але відкладали у довгий ящик або шукали відмовок, мовляв, то грошей не вистачає, то часу. Виходьте із темряви на світло і починайте рух! Настав час реалізувати свої амбітні плани, хоча про гальма теж не варто забувати — бо заварити кашу легко, а ось їсти її може бути ой як непросто.

Небесна канцелярія справді готова зараз приймати ваші замовлення, але ви маєте бути готові доводити собі, що хочете і будете змінюватися й активно діяти, інакше стіл замовлень всесвіту ніколи не “розпакує” листи із вашими мріями та бажаннями. Не забувайте, ваше щастя залежить тільки від вас, а завдання сонячного затемнення — лише підштовхнути вас до руху вперед. Гарного вам сонячного затемнення!

You cannot copy content of this page