fbpx
Саморозвиток
“Сьогодні я хочу побажати соборного мислення нашим державним мужам”, – написав Блаженніший Святослав у День Соборності України

22 січня є особливим днем в історії України. В цей день ми згадуємо проголошення Акту злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, тобто це момент творення соборної незалежної Української Держави.

З нагоди цього свята, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав написав наступне:

“Сьогодні я хочу побажати соборного мислення нашим державним мужам, які б уміли ставити добро народу і держави вище понад власні егоїстичні й приватні інтереси.

Хочу побажати соборності духу нашим політикам, які б не шматували нашу країну своєю вузькою, лобістською діяльністю, а дбали про реальне добро наших громадян.

Хочу побажати в День Соборності нашому українському народу відчуття єдності в тому, що ми один Божий люд на землях Київських гір!

Зараз ідея соборності є чимось життєво необхідним для українського народу, оскільки соборність — це означає дбати про те, що об’єднує. Навіть більше, це означає ставити за найвищу цінність усе те, що може нас об’єднувати, надихати і робити сильнішими, бо разом нас не подолати.

Я хочу привітати всіх нас із цим святом, а також побажати, щоб ми соборно зробили все для того, щоб знову цієї державності, незалежності та свободи не втратити! Єднаймося в соборності і ми переможемо! Нехай нам щастить, а Господь у цьому благословляє!

†СВЯТОСЛАВ

фото: Медіаресурс УГКЦ