fbpx

Сьогодні в Україні відзначають День українського добровольця

Верховна Рада Україна ухвалила постанову про встановлення в Україні 14 березня Дня українського добровольця 17 січня 2017 р.

Цього дня Україна вшановує подвиг українських добровольців, які брали участь у Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), а потім у березні просто з Майдану вирушили на схід боронити країну від ворога і стали основою нової української армії

У країні проводять заходи з належного вшанування подвигу українських добровольців; у навчальних закладах, військових частинах, закладах культури проходять тематичні заходи, бесіди про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та про участь у них добровольчих формувань.
«День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, котрі свідомо, за покликом серця в скрутний для своєї держави час стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.
З перших днів збройного опору загарбникам, пліч-о-пліч з силовими структурами держави стояли добровольчі батальйони і ворога було зупинено.

Сьогодні більшість добровольців вже в одностроях українського війська продовжують боронити рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками вони вкотре доводять, що не можливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

У цей день ми бажаємо вам здоров’я, життєвого благополуччя, витримки у складних ситуаціях, мудрих рішень та нових звершень.
Перемога буде за нами. Слава Україні!» – йдеться у вітанні прес-центру штабу АТО.

«В умовах неоголошеної війни на Сході країни ви з честю виконали свій конституційний обов’язок і стали на захист незалежності та територіальної цілісності української держави. За сумлінне виконання бойових завдань в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, мужність та героїзм, проявлені в ході відсічі збройної агресії, тисячі добровольців відзначені державними нагородами.

Переконаний, що особовий склад Сухопутних військ Збройних Сил України i надалі буде успішно виконувати поставлені бойові завдання, демонструючи професіоналізм та ратну майстерність. Бажаю вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, миру і злагоди, великого людського щастя, натхнення і витримки, нових значних звершень у справі служіння Українському народові», – зазначив у вітанні з нагоди сьогоднішнього дня командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Попко

Читайте також: БОЙКОТ 23 ЛЮТОГО: КОЛИ ВІТАТИ УКРАЇНСЬКИХ ЧОЛОВІКІВ

Джерело.

You cannot copy content of this page