fbpx

Бойкот 23 лютого: коли вітати українських чоловіків

23 лютого – День Радянської Армії і Військово-Морського флоту. З Україною зараз ця дата нічого спільного не має.

Радіо 24 пропонує приберегти урочисті слова для українських чоловіків до інших дат – наших, українських.

14 жовтня – День захисника України, День створення УПА, День українського козацтва. З 2015-го року є державним вихідним. Саме це свято замінило радянське 23 лютого.

Я наголошую, Україна більше ніколи не відзначатиме це свято за військово-історичним календарем сусідньої країни. Ми будемо шанувати захисників своєї Батьківщини, а не чужої! – заявив президент Петро Порошенко під час військового параду в Києві 24 серпня 2014 року.

6 грудня – День Збройних сил України. Ми відзначаємо цю дату з 1993 року. Два роки перед тим 6 грудня Верховна Рада ухвалила закон України “Про Збройні Сили України”.

14 березня – День українського добровольця. Це свято Україна офіційно відзначатиме вперше у 2017 році. Верховна Рада встановила цю дату лише в січні. 14 березня вшановують героїзм захисників української незалежності. Це свято має на меті зміцнити патріотичний дух і посилити увагу і турботу суспільства до учасників добровольчих формувань.

Третя неділя червня – День батька. Традиція святкувати День батька пішла зі США – історія свята сягає початку ХХ століття. Разом зі Штатами цю дату відзначають різні країни у всьому світі. В Україні на державному рівні День батька не визначений, але визначений як Всенародний і відзначається у третю неділю вересня.

Читайте також:КИДАЙТЕ ТРУБКУ, ЯКЩО ПОЧУЄТЕ ЦЕ ЗАПИТАННЯ В ТЕЛЕФОНІ

Джерело.

You cannot copy content of this page