fbpx

Сьогодні в Ірпені під час сесії міськради український гімн перервали роійським

Мер звинувачує опонентів у провокації.

Сьогодні під час сесії Ірпінської міської ради гімн України було перервано вставкою з гімну Росії. Про це написав у Facebook. Скандальному меру Ірпеня вручили підозру

Читайте також: Рейтинг найуспішніших бізнесменів 2017 року – від “Forbes”

Він звинуватив у цьому “опонентів міської влади”, які нібито підмінили флешку із записом, щоб “спровокувати конфлікт у міськраді”.

Він зазначив, що до Служби безпеки України буде подане відповідне звернення щодо інциденту.

Скандальному меру Ірпеня повідомили про підозру в участі у злочинній організації мер Ірпеня підозрюється у створенні, керівництві злочинною організацією з метою вчинення тяжкuх та особливо тяжких злочинів, заволодінні чужим майном в особливо великому розмірі, підробленні документу та службовому підробленні. Також Карплюка підозрюють у придбанні фірми з метою прикриття незаконної діяльності. Також правоохоронці запідозрили його у тому, що, перебуваючи на посаді директора ТОВ «Сарафан», не маючи усіх необхідних дозволів та ліцензії на будівництво житлового комплексу, він порушив правила безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, внаслідок чого одна людина загuнyла, а іншій спричинено тяжкі тiлeсні yшкoдження.

You cannot copy content of this page