fbpx

Сьогодні у нас побачення з чоловіком, з яким живу вже 18 років. І ось чим відрізняються збори на побачення з чоловіком від просто побачення

Одного разу (мені було 16) я цілий тиждень збиралася на побачення з хлопцем, який сильно подобався мені.

Так-так, хвилювалася дуже і не могла придумати, в чому йти.

Все переміряла, знайшла стару, але гарну сукня в дрібний зелений горох, і вирішила, що до нього чудово підійде зелений ремінь. Наче ідея фікс у мене була – ремінь такий знайти. Зелений. Не спалося мені навіть без ременя цього.

І я тиждень їздила по ринках, шукала цей безглуздий ремінь – і знайшла ж!

Підперезалася, головне, з’явилася на побачення, збентежена власною неперевершеністю.

Хлопець хороший був, до речі, галантний. Відвів мене в кіно, провів до дому. На прощання сказав: “Ти чудово виглядаєш, тільки викинь цей ремінь”.

Ось і все. Як відрізало. Ніякого другого побачення вже не було. Бач, стиліст який знайшовся…

Сьогодні у нас побачення з чоловіком, з яким живу вже 18 років. І ось чим відрізняються збори на побачення з чоловіком від просто побачення.

1. 15 хвилин – взагалі достатньо, щоб зібратися обом, очі в машині нафарбую.

2. Чоловіка ти бачиш не відразу ошатним і красивим, щоб ах!, а спочатку він носиться по квартирі ви шкарпетках і зім’ятій футболці і гундить: “Ти не бачила мої штани”, “Яку сорочку одягнути?”.

3. На білій (в результаті білій) сорочці – слід від броколі, якувін придумав поїсти якраз перед виходом і прямо зі сковороди. Але переодягатися ніколи, тому… просто застебни піджак.

4. Перед виходом ви, гарні обоє, взяли сміття. Ну, по дорозі щоб метнути…

5. У машині я по телефону пояснювала синові, як включити посудомийку, яку я завантажила, але включити забула. Син зависає, я нервую ( “ну, крайню кнопочку, Дась, крайню, що не зрозуміло?”), І вголос помічаю, що він дуже схожий на батька.

– Ну ось, тепер ти і посудомийку, і сина, і мене нормально завантажила. Сподіваюся, в театрі розвантажишся, – бурчить чоловік.

А потім, коли ми вийшли з машини, раптом почався дощ, і чоловік красиво розкрив парасольку…

Ну, ось, як на фото.

Автор: Olʹha Savelʹyeva.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page