fbpx
Дозвілля
Собчак на 9 місяці станцювала під “Очки як у Собчачки” гурту “Ленінград” (відео)

Своєю чергою ведуча пообіцяла солісту гурту Шнуру вигадати пісню про його трико. Телеведуча Ксенія Собчак, яка показала стійку на голові з чималим животиком, попри цікавий стан продовжує вести активний спосіб життя. Так, днями Собчак стала ведучою премії журналу “Сноб”, яка відбулася в ніч на 29 вересня в одному з готелів Москви.

Для заходу зірка обрала сіру дизайнерську сукню широкого фасону, однак вже й у такому вбранні приховати чималий животик Ксенії не вдається. Відкривав церемонію епатажний гурт “Ленінград”, який виконав такі свої хіти, як “Експонат”, “В Питере – пить” і, звичайно, “Очки как у Собчачки”. Під час останньої композиції Ксенія вийшла на сцену, та станцювала під пісню. Після цього Ксенія пообіцяла солісту “Ленінграду” Сергію Шнурову написати текст про його трико.

Читайте також:ВАГІТНА СОБЧАК СТАЛА НА ГОЛОВУ (ФОТО)

Паралельно з концертом журналісти “Сноба” вели текстову трансляцію, під час якої повідомили, що Собчак вже перебуває на 9 місяці вагітності. Однак цікавий стан не завадив ведучій не лише провести церемонію, а й пожартувати про свою вагітність Читайте також: Ксенія Собчак вперше показала округлий животик у купальнику “Стільки обговорень нашого з Максимом (Максим Віторган, чоловік Ксенії Собчак, – прим. ред.) соціального проекту, що мене вже нудить. Хоча мене і в принципі нудить … Хочеться вже швидше закінчити цей проект і здати бабусі”, – пожартувала Собчак зі сцени.

Паралельно з концертом журналісти “Сноба” вели текстову трансляцію, під час якої повідомили, що Собчак вже перебуває на 9 місяці вагітності.

Однак цікавий стан не завадив ведучій не лише провести церемонію, а й пожартувати про свою вагітність “Стільки обговорень нашого з Максимом (Максим Віторган, чоловік Ксенії Собчак, – прим. ред.) соціального проекту, що мене вже нудить. Хоча мене і в принципі нудить … Хочеться вже швидше закінчити цей проект і здати бабусі”, – пожартувала Собчак зі сцени.

Джерело.

Реклама