fbpx

Вагітна Собчак стала на голову (фото)

Ксенія Собчак, незважаючи на останні місяці вагітності на фотографії, яка з’явилася в профайлі знаменитості, зображена в стійці на голові.

Під знімком телеведуча повідомила, що слідує девізу своєї подруги:

“Йога – це 99 відсотків практики і один відсоток теорії. Просто півтори години кожен день – і твоє життя якісно і, сподіваюся, кількісно змінюється. Зараз займатися важче, ніж зазвичай, але я пам’ятаю головне гасло Поліни Киценко – # несдуваться !!!” , – підписала знімок Собчак.

Треба сказати, що Ксенія Собчак регулярно публікує на своїй сторінці фото, зроблені під час тренувань, будь то хайкинг, плавання або класичний фітнес.

Читайте також:ВАГІТНА КСЕНІЯ СОБЧАК КАРДИНАЛЬНО ЗМІНИЛА ІМІДЖ (ФОТО)

“Йога – це великий вчитель. Вміти продихати біль і йти далі – за грань, де біль переходить в велику насолоду, за межу, де оцінки будь-якої дії йдуть, і залишається тільки чиста, кришталево очевидна суть речей. І коли вся бріж думок і фізичної суєти зупиняється, ти можеш в цій тиші поглянути всередину себе. Це найскладніша дія, найважча практика, тому що вона можлива тільки коли перестаєш думати про зовнішнє, про фізичне. Вимотавши себе, пройшовши біль, нетерпіння, відчуття неможливого просунутися далі в практиці, раптом знаходиш насолоду і спокій. Тиха смиренність і спостереження раптом відкривають тобі двері в найпотаємніші місця самого себе”, – поділилася якось з фоловерами Собчак.

sob

Джерело.

You cannot copy content of this page