fbpx
Перейти до вмісту

Сніжана Єгорова відреагувала на новини про те, що в Туреччині їй не надали статусу біженця

  • від

Сніжана Єгорова відреагувала на новини про те, що в Туреччині їй не надали статусу біженця.

Нещодавно Сніжана Єгорова звинуватила консульство України в Туреччині, вона повідомила, що їй таки вдалося отримати статус біженців для себе та своїх трьох дітей.

Проте, невдовзі ЗМІ написали, що статус біженців українці та її сім’ї ніхто не давав, нібито цю інформацію офіційно не підтверджено.

П одібні заголовки Єгорову розлютили і нею було опубліковано наступний пост у Instagram:

Не йдіть за відповіддю до консульства України в Анталії…. Вони не знають, що таке закон! Ті, хто вчинив злочин щодо малолітніх дітей, не подовживши їм термін дії закордонних паспортів, не можуть сказати вам правди! А правда тут! У Туреччині діти та жінки під захистом закону, особливо коли є прямі ознаки переслідування влади!

Сніжана Єгорова показала підписникам ідентифікаційне свідоцтво про заяву міжнародного захисту, видану міністерством внутрішніх справ Анталії.

Як уже відомо, раніше в українському консульстві в Анталії Сніжані Єгоровій відмовили у продовженні закордонного паспорта її дітям через громадянську позицію акторки, адже Єгорова публічно підтримувала путіна і навіть називала його “героєм”.

 

Мирунамусім!

Миру нам усім!

Позначки:

You cannot copy content of this page