fbpx
Події
Слідом за наданням безвізу українцям можуть скасувати роумінг у Європі

Президент відкрив плани під час виступу в центрі Києва.

Українці мають велике майбутнє в об’єднаній Європі. На цьому наголосив президент Петро Порошенко під час святкових заходів з нагоди вступу в дію безвізового режиму, котрі відбуваються на Європейській площі Києва, пише ТСН

“У безвізу є початок, а кінця йому не буде”, – наголосив український президент. “Я вірю у велике майбутнє сильної об’єднаної Європи”, – додав він.

Порошенко також пояснив, що відкриття кордонів є важливим для життя мільйонів громадян України. “Безвізовий режим має не лише символічне, а й практичне значення”, – акцентував глава держави. Він пояснив, що для подорожей українців за кордон уже запущено нові залізничні маршрути та залучено нових авіаційних перевізників – дешеві лоукости.

Крім того, Порошенко анонсував іще одну приємну для українців новину – здешевшання мобільного зв’язку за межами країни. Президент пояснив, що така робота з операторами вже ведеться. “Ми розпочали боротьбу за скасування плати за роумінг для українців”, – заявив він під овацію присутньої публіки.

Читайте також: ВОДІЯМ НА ЗАМІТКУ: НАЗВАНА ДАТА ПОЯВИ В УКРАЇНІ ПЕРШИХ ЕКІПАЖІВ ДОРОЖНЬОЇ ПОЛІЦІЇ