fbpx
Події
“Скуштували пиріжка з гі….ном?” Лірник жорстко розкритикував “патріотичну наволоч” України

Не всі артисти, які публічно проявляють нібито свою любов до України, є її патріотами. Таку думку у своєму блозі на Site.ua висловив актор, телеведучий Олександр Власюк, більше відомий під ім’ям Сашко Лірник, передає “Обозреватель”

За його словами, співака Івана Дорна дуже хвалили за те, що він виступав у футболці з тризубом і давав гроші на АТО. Насправді ж співак не вболівав за Україну.

“А як хвалили, як хвалили! Ванєчка Дорн у футболочці з тризубчиком виступив, він так, як і Зєлєнскій баблішко на АТО давав, він патріот! Заткніться всі – Ванєчка баблішко дав, на яке тепловізора купив! Ви всі “ура-патріоти”, а Ванєчка -справжній патріот! І тут Ванєчка сам розказав, ху є ху”, – висловився Лірник.

За його словами, подібні “уззкоязичні” артисти і півці” теж не є патріотами України.

“Як би вони себе не називали і якими б синьо-жовтими прапорами не обвішувалися. За бабло вони собі і пір’ячко , або штопор в сра…у вставлять, а не тільки футболочку з тризубчиком начеплять. Головне те, що вони самі вважають себе і свою свідомість належними до “русского міра”. І не має жодного значення який відсоточок від своїх багатих гонорарів вони відслинили “на АТО”. Це всього лиш їхня спроба отримати індульгенцію. Нате вам, подавіться і відчепіться!” – зазначив Лірник.

На його думку, такі артисти “використовують Україну як стартовий майданчик”.

“Всі ті “Куйки-Лорак”, “Лоліти Мілявські”, “Поривай-Корольови”, “Повалій-шмовалій” і решта “українських” шоу-зірок, використовують Україну як стартовий майданчик перед благополучним перельотом в обійми “Родіни-матєрі” в Мордорі. Бо звичайна місцева мокшань ні співати, ні творити сама не здатна”, – зазначив Лірник.

Читайте також: “Дякую, голубчику”: Олена Мозгова прокоментувала скандальне інтерв’ю Дорна російському ТБ

Щоб змінити цю ситуація, українцям варто припинити створювати собі кумирів із цієї “патріотичної наволочі”.

“Це треба зрозуміти і перестати творити собі кумирів із цієї наволочі. А головне – перестати називати їх “українськими артистами”. А нашим “патріотичним” колегам по цеху, шоуменам і музикантам, варто задуматися з ким вони дружбу водять і за кого на амбразуру кидаються перед нами, українською сіромою, яка не вхожа в їхні богемні тусовки і не смокче з товстої олігархічної російськомовної циці. Ну і треба покинути працювати на підтанцьовках у цієї “уззкомірної тусовки”. Бо баблішко колись закінчиться, а запашок залишиться. Не відмиєшся”, – зауважив Лірник.