fbpx
Події
“Дякую, голубчику”: Олена Мозгова прокоментувала скандальне інтерв’ю Дорна російському ТБ

За словами Мозгової, вона не мала ілюзій щодо співака. Український продюсер та критик Олена Мозгова прокоментувала скандальне інтерв’ю Івана Дорна російському ТБ, в якому він відхрестився від допомоги АТО і назвав війну на Донбасі “сваркою між двома побратимами”.

Свою думку вона повідомила на своїй Facebook-сторінці.

“Знаєш Ванька… У мене і раніше не було ілюзій щодо тебе… Але дякую, голубчику, що пояснив нам дурним, що це просто “сварка”, що гроші ти давав… і мені в принципі до ж…пи куди там ти їх давав… P. p.s. Багато запитують чому я так толерантно написала… так піст, намагаюсь контролювати емоції… а так .. та ви і самі знаєте, що я сказала, якби не внутрішня цензура”, – написала Мозгова.

Читайте також: “Воні надто багато”: Дорн в Росії боягузливо “відхрестився” від допомоги АТО (відео)

Як раніше писав intermarium, український співак Іван Дорн, що раніше вже був помічений у товаристві російських зірок – прихильників Путіна, остаточно розчарував своїх українських фанатів. Співак назвав війну на Сході України, в якій загинули тисячі людей, просто “сваркою”, і заявив, що Україна з Росією скоро налагодять відносини. Про це він розповів популярному російському журналісту Юрію Дудю.