fbpx

Скільки пластичних операцій зробила Іванка Трамп: думка хірурга (фото)

Зовнішність Іванки Трамп – дочки американського Президента, дана їй не зовсім природою. Так, на думку пластичних хірургів, Іванка робила ряд поліпшують процедур.
Іванка Трамп не завжди виглядала так, як вона виглядає зараз. І, як заявляють фахівці, справа не тільки в віці, догляді та макіяжі.

Пластичний хірург Роб Вассендер, який працює в одній з клінік Гамбурга (Німеччина) розповів, що в зовнішності, на його думку, змінювала Іванка Трамп.

Щоб позбутися від пухких щік, які завжди були у Іванки, вона видалила грудки Біша. Крім того, дівчина робила контурну пластику підборіддя.

Читайте також:“ВОНА НЕЩАСНА”: БЛИЗЬКИЙ ДРУГ МЕЛАНІЇ ТРАМП РОЗПОВІВ,ЧОМУ ПЕРША ЛЕДІ США ПОСТІЙНО СУМНА (ВІДЕО)

Також Іванка робила ринопластику, зменшуючи кінчик носа і, звичайно ж, збільшувала груди. Для того щоб зробити такий висновок, зовсім необов’язково бути фахівцем.

Крім того, дочка Дональда Трампа, найімовірніше, збільшила верхню губу. Видно і уколи ботокса, оскільки в 35 років мати ідеальну зону навколо очей і лоб вже неможливо.

Що стосується дуже чітких скул, туди введений філлер. На сьогоднішній день зробити корекцію скул можна в кабінеті будь-якого косметолога. В Україні корекція скул коштує від 420 євро.

Цікаво, що зміни в зовнішності Іванки Трамп дуже активно обговорюють і в західних ЗМІ. Мало хто вірить в природність її зовнішності. Подейкують, що всі пластичні зміни дівчина робила в кращих клініках США у найдорожчих фахівців.

Джерело.

You cannot copy content of this page