fbpx
Дозвілля
Скільки можна? Дмитро Комаров у прямому ефірі, розставив крапки над “і” у конфлікті із Ямою

У п’ятому прямому ефірі “Танців з зірками” Дмитро Комаров та Влад Яма врегулювали свою суперечку, що зародилася минулого тижня.

Дмитро емоційно відповів судді шоу Владу Ямі, назвавши його “сліпим суддею” після того, як у номері Бабкіних Влад провів паралель між Комаровим та деревом на сцені, пише ТСН

“Жарту не вийшло – вийшла просто образа. І це не тільки моя думка – в редрумі багато пар здивувалися і сказали – явний перебір. Але навіть якщо б посил цієї фрази був жартівливим, якби вона була сказана з гумором – за чотири ефіри ці однакові жарти вже всім набридли, скільки можна?” –

Ображений Комаров пояснив, чому жoрcтко відповів Владу Ямі і назвав його “сліпим суддею”
написав Дмитро днями у соцмережі.

Вже після свого номеру, де мандрівник постав в образі  із фільму “Чарівник з країни Оз”, Комаров розставив крапки над “і” у конфлікті із Ямою.

Спочатку ведучий “Світу навиворіт” запитав у судді шоу, які чоловічі якості той вважає найголовнішими. Після мовчання від Ями Комаров зазначив, що, на його думку, це – сміливість та вміння визнавати власні помилки.

Читайте також: ГОРОСКОП НА 25 ВЕРЕСНЯ 2017: КОМУ СЛІД БУТИ ОБЕРЕЖНІШИМ, А КОМУ – НАВПАКИ

Він вибачився перед глядачами за емоційність у попередньому ефірі та запропонував Ямі потиснути руки, на що Влад відповів згодою.

Тим часом, Катерина Кухар підкреслила, що Дмитро може на паркеті доводити свою правоту хорошим танцем, а MONATIK додав, що важливою рисою чоловічого характеру вважає манеру розмови.

У підсумку, Влад сказав,що у танці Дмитра є прогрес.