fbpx
Столиця
Скандал у престижній школі Києва: восьмикласник займався рeкетом

У Києві восьмикласник однієї з престижних шкіл займався рекетом – погрожуючи розправою, він вимагав у шестикласника великі суми грошей. Про це повідомляють “Вести”.

Інцидент стався у Святошинському районі. Це перший зареєстрований у цьому році випадок рeкету серед школярів.

За словами батьків одного з однокласників потeрпілого учня, восьмикласник тeроризував хлопчика протягом декількох місяців. Спочатку він вимагав у того по 200-300 гривень, а потім зухвалий підліток захотів по кілька тисяч.

Відомо, що суми доходили навіть до 5 тисяч гривень.

Шестикласник віддавав всі свої кишенькові гроші, а великі суми був змушений красти у батьків. Коли ті в черговий раз недорахувалися значної суми і зажадали від сина пояснень, хлопчик у всьому зізнався.

Читайте такожХлопець зниклої дівчини розповів подробиці останньої зустрічі

Після цього батьки звернулися у правоохоронні органи.

У поліції повідомили, що заяву мами шестикласника про вимагання грошей було внесено до Єдиного обліку заяв і повідомлень. Приймається рішення щодо порушення кримiнального провадження.

Виявилося, що всі гроші рeкетир витрачав на подарунки та квіти своїй дівчині. При цьому вчителі характеризували його як спокійного і врівноваженого підлітка.

Також під час перевірки слідчі з’ясували, що вимагач був не один. Їхні батьки пообіцяли поступово повернути всі гроші, які старшокласники виманили у хлопчика.

Джерело.