fbpx
Події
Хлопець зниклої дівчини розповів подробиці останньої зустрічі

Вже тиждень тривають пошуки зниклої студентки з Болгарії. Декілька днів дівчину шукали її друзі, а вчора почали розшук правоохоронці.

Востаннє дівчину бачили в гостях у її хлопця Ельдара. За словами подруги зниклої, дівчина саме планувала розірвати стосунки з хлопцем, який раніше бuв її.

У телефонній розмові з журналістом місцевого видання МІСТО, хлопець сказав, що зустрічався з дівчиною майже рік. За його словами, все було добре, дівчина вночі прокинулася і пішла з його квартири геть з телефоном. Зранку хлопець помітив, що дівчина зникла.

“Я зранку дзвонив до неї, але телефон був вимкнений. Зараз поліцейські мають переглядати відео з камер спостереження з будинку, куди вона могла піти”, — розповів хлопець

До слова, хлопець з Туркменістану Ельдар з дівчиною є одногрупниками, разом вчаться на стоматологів в Івано-Франківському національному медичному університеті.

Раніше, у телефонній розмові з журналістом видання подруга зниклої Антонія Алтунова розповіла, що востаннє її подружку бачили в хлопця. 31 травня студентка хотіла розлучитися з своїм хлопцем.

“Вже декілька разів вона хотіла з ним розлучатися, але він влаштовував їй проблеми. Він погрoжував їй, бuв. Тому, ми думаємо, що він до цієї ситуації має відношення, — каже подруга зниклої. — Сусід її хлопця бачив дівчину, коли вона лежала на підлозі без свідомості. На запитання, що з нею, останній відповів, що вона просто п’янa, хоче відпочити. Вона точно не була в стані, кудись піти”.

В цей день дівчина вже не повернулася додому. Друзі Дишли Еля Зия днями заявили в поліцію, правоохоронці провели обшук у квартирі хлопця.

“Дівчини там не було, але знайшли нaркoтичні речовини. Хлопця забрали в поліцію, але швидко відпустили, бо, кажуть, що в них немає доказів проти нього“, — розповіла Антонія.

Поліція продовжує розшук Дішлі Еля Зія, сьогодні в Івано-Франківськ повинні приїхати батьки дівчини.

Читайте також: У Франківську зникла студентка Медуніверситету з Болгарії (фото)