fbpx
Дозвілля
Сім років щасливого шлюбу завершили в одну мить. У мого чоловіка з’явилась “кохана”. І знаєте що найприкріше, конкурувати з нею я не можу, як би не старалась

Через 7 років шлюбу, я опинилася в ситуації, що нагадує анекдот: у мого чоловіка з’явилася «коханка», з якою мені дуже важко конкурувати – нова машина. Раніше він не був таким затятим автолюбителем, і сприймав старе авто як засіб пересування, а коли купив новенький мерседес – прям з глузду з’їхав!

Тепер як тільки у мого благовірного з’являються вільні гроші – він тут же купує на них нову деталь для машини, витрачає шалені суми на страховку і паркінг. Нам з дітьми увага і гроші дістаються за залишковим принципом – якщо він щось не встиг витратити в автосалоні або я вимагала дуже настирливо.

Став рідко цілувати і обіймати мене. Квіти дарує тільки у свята. Єдиний спосіб привернути увагу чоловіка – це запитати щось про його улюблену машину. Навіть при перегляді фільмів він відкриває інтернет-магазини і переглядає автотовари, додає собі в закладки. Постійно сидить на автофорумах, дивиться відеоблог відповідної тематики і читає відгуки. Навіть розмовляє він в основному про машину. Дітям розповідає замість нормальних казок вигадані історії про пригоди автомобіля. Коли прошу дати мені ключі від авто, щоб я змогла з’їздити у справах – відмовляє, аргументуючи тим, що я не впораюсь з його “пташечкою”. У кращому випадку він в таких ситуаціях дає мені гроші на таксі, в гірших – відправляє на автобус.

Нещодавно «порадував» новиною, що хоче замість відпустки всією сім’єю, витратити гроші на купівлю місця для парковки (поки він його орендує).

Подруги порадили перестати накручуватись, і зайнятися собою: записатися на йогу, змінити зачіску, відвідати косметолога і прикупити кілька суконь. На їхню думку, мого чоловічка повинні зачепити подібні зміни, і він знову стане колишнім. Я начебто всі їх рекомендації виконала, а ставлення чоловіка так і не змінилося. Нову зачіску він так і не помітив. Про сукні запитав тільки «за скільки брала?»…

Як змиритися з тим, що чоловік любить машину сильніше, ніж мене? Мені іноді здається, що було б набагато простіше, якби він завів собі коханку … З іншою жінкою я могла б «конкурувати», і довести що я краще за неї, а ось залізного коня перевершити не можу.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.