fbpx
Події
Сім квартир та елітний автопарк: ЗМІ дізналися про доходи співмешканки голови Нацполіції

У співмешканки голови НацполіціїСергія Князєва знайшли сім квартир, дві земельні ділянки, житловий будинок, елітний автопарк. При цьому сам Князєв в деклараціях за останні три роки не вказував наявність дружини, повідомляє проект “Народне НАЗК” журналіста Дениса Бігуса.

Згідно з документами, в 2011 році Князєва Вікторія придбала дві сусідні квартири у селі Чабани Київської області загальною площею 130 кв. м, одна з яких перебуває у спільній з сім’єю Князєва власності.

Також у Вікторії є житлова площа на 63,1 кв. м в новобудові ЖК “Вишневий Хутір” у селі Вишневе Київської області, і ще дві квартири у самій столиці – по вулиці Маршала Гречко та на проспекті Петра Григоренка.

Через кілька місяців після придбання нерухомості в Вишневому, Князєва придбала квартиру в новобудові в селі Крюківщина Київської області. У 2015 році співмешканка Князєва купила квартиру площею 100 кв. м в Ужгороді на вулиці Петра Линтура, 17. Також у Закарпатській області у неї є придбаний житловий будинок площею 48 кв. м і земельна ділянка 0,2069 га. Ще одну ділянку площею 0,08 га в селі Шаян в цій же області.

У вересні 2016 року Вікторія придбала земельну ділянку в селі Леточки Броварського району Київської області площею 0.1576 га як позначено “для будівництва та обслуговування житлового будинку”. Ще у жінки є по одній ділянці в селі Рожни, в селі Лук’янівка і в селищі Сошники.

Крім цього, Вікторія Князєва володіє автопарком із трьох машин: Volkswagen Touareg 2013 року випуску, Mercedes-Benz E350 2010 року випуску иMercedes-Benz Vito 2011 року. Причому, співмешканка голови Нацполіції ніколи бізнесом не займалася.

Читайте також: Призначено голову Національної поліції України

Джерело.