fbpx
Події
Штати зроблять жорсткішою процедуру видачі в’їзних віз

Адміністрація США робить жорсткішими умови для доступу на територію США для мільйонів осіб, що приїжджають зі всього світу.

Про це у четвер, 23 березня, повідомила газета The New York Times з посиланням на меморандуми для внутрішнього користування, розіслані держсекретарем Рексом Тиллерсоном за американськими диппредставництвами, передає DW.

Згідно з цим меморандумом, посилюють правила в’їзду до США для громадян всіх країн, за винятком 38 держав, в число яких входять Німеччина і майже вся Європа, а також Австралія, Японія, Південна Корея та низка інших. Як зазначає New York Times, нові приписи розроблені для виконання меморандуму президента США Дональда Трампа від 6 березня, в якому він доручив держдепартаменту та іншим відомствам посилити перевірку осіб, що в’їжджають в США.

Перевіряти в’їжджають в США будуть працівники консульств. Вони будуть ретельно перевіряти іноземців щодо зв’язків з ІДІЛ. Бажаючі отримати в’їзну візу в США повинні будуть повідомляти про всіх роботодавців і відвідані країни за останні 15 років.

Крім того, вони повинні будуть надати всі свої адреси електронної пошти, телефонні номери та логіни до соціальних мереж.

Читайте також: Синоптик зробила невтішний прогноз: мороз повертається

Джерело.