fbpx
Події
Шоу від Януковича: політолог розповів про підводні камені публічного формату допиту екс-президента

Із допиту екс-президента України Віктора Януковича зроблять шоу, під час якого той буде звинувачувати Україну у всіх смертних гріхах.

Таку думку у своєму блозі для “Обозревателя” висловив російський політолог Дмитро Орєшкін.

За його словами, Янукович використає публічний формат допиту в корисних цілях.

“Він буде розвінчувати України. Мається на увазі, що Янукович виступить як сторона обвинувачення. Тим більше, що це буде пряма трансляція, доступна для великого кола користувачів. Янукович буде зображувати промову Димитрова на суді з приводу Рейхстагу в Німеччині. Він кидатиме гнівні звинувачення в обличчя української влади за незаконне перехоплення влади на Майдані, за те, за се, за п’яте-десята. І оскільки у нього буде можливість висловитися, він не буде відповідати на запитання слідчого, а буде забезпечувати свої декларації. І для нього це буде додаткова трибуна”, – зазначив Орєшкін.

На думку політолога, головна мета Януковича під час допиту – показати всім, як погано живеться Україні після Майдану.

Читайте також:ЗАЯВА ЯНУКОВИЧА ПІСЛЯ ЗІРВАНОГО ДОПИТУ: ОПУБЛІКОВАНО ВІДЕО

“Це буде вигідно Кремлю для пропагандистських цілей. Напевно, Януковича в Росії веде ціла група консультантів, адвокатів і спічрайтерів, які використовують можливість публічного прямого допиту, щоб нагадати українському народові, як добре жилося при Януковичі, коли був законний уряд, а потім прийшли незаконні люди, скинули його, і ось тепер український народ кров’ю плаче. У Росії ж яка найголовніша тема? Ось подивіться, як в Україні після Майдану все жахливо. Ось вони скакали-скакали і прискакали, і Україна ось-ось розвалиться. Саме така логіка в російських засобах масової інформації, що дозволяє відвернути увагу від російських проблем”, – зазначив Орєшкін.

Джерело.