fbpx
Дозвілля
Шість фраз, які категорично не можна казати коханій

Ідеальні стосунки між закоханими вибудовуються не тільки зізнаннями в почуттях, подарунками, прогулянками під місяцем та іншими романтичними фішками.

Велику роль у тому, як складуться взаємини пари, грають непомітні на перший погляд дрібниці. Часто кілька слів можуть зіпсувати все враження і розбити рожеві окуляри. Видання Mens Life зібрало шість фраз, які категорично не можна вживати у присутності коханої.

“Ти і справді збираєшся це зїсти?”

У спілкуванні з жінками фахівці зі стосунків радять не зачіпати тему їжі, адже чимало дівчат і жінок й так потай страждають від своєї любові до солодкого. Подібна репліка лише заб’є черговий цвях у їх самооцінку і не додасть бонусів обранцю.

“А от моя колишня…”

Порівняння з колишніми неприємне кожній дівчині в принципі. Як правило, подібні фрази люди використовують, аби підкреслити, що нинішній партнер чимось гірший за попереднього. Звичайно, від мимовільного порівняння “було і стало” нікуди не подінешся, але краще не робити цього вголос.

“Ти вся в матір”

Коли чоловік починає дорікати дівчині тим, що вона схожа на свою матір (батька/тітку/сестру), він ходить по лезу ножа. Жінці дуже не подобається, коли у стосунках партнер починає зачіпати її родичів. Він відразу переходить у категорію людей, які не люблять її родину, і втрачає значну частину своєї привабливості.

“Що з твоїм волоссям?”

Чоловікам варто закарбувати на носі просту річ: давати дівчині поради стосовно її зовнішності, стану волосся, макіяжу варто лише тоді, коли вона сама попросить про це.

“Та розслабся!”

Ця фраза моментально нівелює навіть найменше бажання дівчини розслабитися. Якщо вона засмучена через проблему, репліка її банально роздратує. Натомість краще спробувати допомогти вирішити складну в даний момент ситуацію.

“У тебе що, ПМC?”

Навіть якщо у дівчини ПМC і перепади настрою, акцентувати на цьому увагу, а тим більше докоряти цим не слід. По-друге, не завжди настрій залежить від фази мeнcтрyaльнoгo цuклу, і його відсутність може бути спровокована більш серйозними причинами.