fbpx
Саморозвиток
Що зробити, щоби светр не “кусався”? Три перевірені методи

З настанням холодів ми витягуємо з шафи такі потрібні, теплі вовняні речі. Ось він, улюблений светр, дуже гарний, але колючий. Не засмучуйтеся, це можна виправити.

Чому светр кусається?

Насамперед – через свою структуру. Вовна має властивість сіктися, як і людське волосся. Утворюються невеликі ворсинки по краях нитки, які і подразнюють шкіру.

Деякі виробники пральних порошків пропонують кондиціонери, які непогано пом’якшують волокна вовняних виробів. Але пом’якшити светр можна і в домашніх умовах.

Способи, які допоможуть зробити “колючий” светр м’яким:

Заморожування. Цей метод хоч і незвичний, але доволі дієвий. Чистий светр спочатку потрібно добре зволожити, обприскавши його водою, помістити у целофановий пакет і поставити у морозилку на 12 годин. Процедуру можна повторити декілька разів.

Кондиціонер для волосся. На 2 літри води беремо 1 столову ложку кондиціонера для волосся. Светр потрібно замочити у воді з кондиціонером і залишити на 30 хвилин. Потім светр треба прополоскати і висушити в горизонтальному положенні.

Лимонна кислота. До 2 літрів води додаємо 1 столову ложку лимонної кислоти. Залишаємо светр на 30 хвилин. Ополіскуємо і висушуємо.

Ці нескладні методи можна застосовувати і для інших вовняних речей, які кусаються: зокрема – для рукавичок і шарфів.

Тоді ви знову зможете носити улюблену теплу річ із задоволенням.