fbpx

Що відбувається з жіночим тілом після пологів: подробиці від акушера

Інформації про те, як правильно підготуватися до пологів, або про те, як вони проходять, кожен бажаючий може знайти достатньо. А ось про те, що відбувається з жіночим тілом після пологів , кажуть мало.

Повідомляє intermarium з посиланням на obozrevatel

Представник Королівського коледжу акушерів і гінекологів США Дахно Ражасінгам розповіла виданню The Independent , що саме жінки відчувають після пологів.

Біль після пологів

Про те, що жінка переживає сильний біль під час пологів – відомий факт, але відчуває новоспечена мама біль в післяпологовий період? Лікар зазначає, що багато що залежить від того, як пройшли пологи. ” Якщо все пройшло без ускладнень, то ніякого болю бути не повинно, якщо ж не все так просто, то можуть бути неприємні відчуття, але вони, як правило, проходять швидко “, – говорить Дахно.

Про психологічні зміни жінки після пологів

Тут багато що залежить від оточення і підтримки. Але жінка змінюється в будь-якому випадку, вона стає іншою, мислить інакше. Крім того, змінюється тіло, гормональний фон. Головне – пройти перехідний період і прийняти себе нову.

” Це не реальність, це перехідний період. В залежності від вашої підтримки і вашої соціальної мережі, він може бути легким або більш важким “, – наполягає Ражасінгам.

Про кровотечі після пологів

Про те, скільки днів або тижнів у жінки після пологів триватиме кровотеча залежить від стану її здоров’я і гормонального фону. ” Жінки можуть відчувати кровотечу після пологів протягом декількох днів або тижнів. Це залежить від того, як пройшли пологи і який загальний стан здоров’я породіллі “, – зазначила акушер.

Про те, що відбувається в піхві після пологів

Під час вагітності м’язи тазового дна розтягуються. Для більшості жінок період відновлення проходить непомітно, але буває і не все так просто.

” Це трохи схоже на розріз: у деяких жінок все гоїться без будь-яких рубців, а деяким жінкам потрібно відновлюватися довше, ніби лікувати досить великий шрам “, – навела як приклад гінеколог.

В середньому процес відновлення проходить близько 6-ти тижнів.

Загальні фізичні симптоми для жінок в післяпологовий період

Основна проблема жінок після пологів – зайва вага. ” Багато жінок набирають вагу під час вагітності і не встигають втратити її після. Існує багато змін в формі тіла для багатьох жінок, які, в деякій мірі, є нормою. Найкраще подумати про це до планування дитини, адже будучи якомога ближче до ідеальної ваги тіла, ви з меншими проблемами зіткнетеся після, що буде ідеальним для вас і дитини з точки зору здоров’я і благополуччя “, – говорить доктор.

Крім того, багатьох майбутніх мам турбує поява розтяжок на шкірі. Дахно зазначає, що в більшій мірі це залежить від генетичної схильності, але використовувати спеціальні креми радить всім.

Коли можна займатися коханням після пологів

Доктор зазначає, що чітких термінів – немає. Якщо жінка народжувала природним шляхом, то перший час їй буде складно психологічно, вона буде боятися болю. ” Дуже важливо, щоб жінка відчувала себе комфортно, і в перший час використовувати трохи мастила “, – пояснює акушер.

Крім того, акушер зазначає, що бувають випадки, коли процес відновлення після пологів, більш болючий і складний, ніж самі пологи. Багато в чому це залежить від психологічного і фізичного стану новоспеченої мами.

Читайте також:ПІД ЧАС МІСЯЧНИХ В ЖОДНОМУ ВИПАДКУ НЕ МОЖНА РОБИТИ ЦІ ПАРУ РЕЧЕЙ. ТИ ЗДИВУЄШСЯ!

You cannot copy content of this page