fbpx
Дозвілля
Що не варто публікувати про особисте життя в соціальних мережах: поради психологів

Соціальні мережі так щільно увійшли в наше життя, що часом стирається межа між онлайн простором і реальністю. Але забувати про це не варто і навіть навпаки, краще не розкривати деталей свого особистого життя, щоб не підірвати свій авторитет, зопалу опублікувавши не те, що потрібно.

Досвідчені психологи і психотерапевти з’ясували, які речі про особисте життя краще не публікувати в соцмережах. Про це пише Новое время з посиланням на Woman’s Health.

1. Особисті подробиці. Ви можете бути в захваті від свого с….ного життя, прояви вашої близькості мимоволі можуть чути сусіди знизу. Але не варто присвячувати в і…ні подробиці всіх друзів по Facebook.
По-перше, це може збентежити вашого партнера і погіршити довіру між вами. По-друге, це може негативно вплинути на майбутній с…с, додати тривожності і не дати повністю розслабитися.

2. Сварки, конфлікти і образи. Опублікувати що-небудь про сварки, розставання, розлучення і інші проблеми в стосунках – погана ідея, стверджує Анджула Mya Сінгх Байс.

За словами фахівця, після такого посту у ваших друзів в соціальних мережах неминуче складеться погана думка про вашого партнера і ваші стосунки. І якщо у вас з партнером все налагодиться, і самі ви вже забудете про конфлікт, друзі і родичі будуть це пам’ятати і сумніватися в щасливому майбутньому вашої пари.

3. Сімейні дебати. Щоб довести свою точку зору з якого-небудь питання, не обов’язково створювати опитування в соцмережах і залучати інших людей в врегулювання розбіжностей між вами і вашим партнером. Навіть якщо це несуттєві проблеми, наприклад, чи варто застеляти ліжко кожен день або який відсоток з зарплат відкладати для накопичення.

“Коли ви хочете підтвердити свою правоту, шукаючи підтримки у друзів в соціальних мережах, ви демонструєте відсутність довіри до другої половинки і ганьбите кохану людину”, – пояснює сімейний психотерапевт Джаред Хитман.

4. Пасивно-агресивні статуси. Подібна поведінка не передбачає відкрите невдоволення, явний гнів. Воно характеризується завуальованій образою. Наприклад, ображений чоловік може опублікувати такий статус: “Не можу повірити, що мені доводиться миритися з цим!”. Навіть без уточнень, кому це повідомлення адресовано, друзі можуть здогадатися, що це камінь в город партнера.

Експерт з міжнародних відносин і психотерапевт Діон Метцгер каже, що такі публікації викликають у людей сумніви в фортеці ваших відносин. До того ж, партнер може відчувати себе винним в тому, чого не робив.
5. Будь-які подробиці в перший місяць стосунків. Навіть якщо вам дуже хочеться похвалитися новими стосунками, не робіть цього хоча б в перший місяць, радить Діон Метцгер. Навіть якщо людина дуже вам симпатична, поки ви не знаєте її достатньо, ви не можете бути в ній впевнені на всі 100%.

Щоб позбавити себе від зайвих питань оточуючих в разі сварки або розставання, не поспішайте повідомляти всім про нового коханого.

6. Фрагменти особистого листування. Уявіть, що ви сидите на роботі, а ваш партнер надіслав вам дуже дотепне і смішне повідомлення. Ви хочете, щоб всі дізналися, яка кмітлива і спостережлива ваша кохана людина. Але не варто поспішати.

Клінічний психолог Дженніфер Гутман каже, що подібні публікації без попередження партнера можуть підірвати його довіру і навіть змусити турбуватися про те, якими деталями особистого життя ви можете поділитися ще. У здорових і щасливих стосунках кордони того, що публікується в соцмережах, повинні обговорюватися.

Перш, ніж ділитися особистим листуванням, просто запитайте у партнера, чи не проти він.

Читайте також:ГОВОРИ КРАСИВО: 15 УКРАЇНСЬКИХ СЛІВ, ЯКІ ЗАМІНЯТЬ НАШ СУРЖИК

Джерело.