fbpx

Що чоловікам найбільше подобається в жінках?

Запам’ятайте: чоловіки закохуються у щасливих жінок.

Жіночі якості, які на думку психологів, дійсно важливі для чоловіків.

Вона вміє бути щасливою. Якщо жінка почуває себе нещасною і чекає, що от-от з’явиться чоловік, який її врятує, то вона дуже помиляється. Стосунки – це не рятівне коло. Та й мало кому з чоловіків сподобається роль рятівника-психотерапевта. Нещасливу жінку можна пошкодувати, підтримати, але закохуються чоловіки у щасливих жінок. Вміння жінки радіти, зберігати гармонію, незважаючи ні на що – це неабиякий талант, але він притягує чоловіків.

Вона піклується про свою зовнішність. Психологи зазначають, що тут не йдеться про модельні параметри жінок – чоловіки закохуються як у худеньких, так і в власниць розкішних форм.

Відповідність мінливим трендам модних журналів теж ні до чого – тим більше, що чоловіки в них, як правило, нічого не тямлять. Але при цьому чоловіки завжди помічають і невимите волосся, і неакуратно вищипані брови, і лак на нігтях – після чого їм, на жаль, значно складніше розглянути за цим ваш незвичайний внутрішній світ. Повірте, для чоловіка не так важливо, з якої колекції ваша помада і скільки вам обійшлися нові туфлі – ці тонкощі можете залишити для подруг. Йому хочеться бачити доглянуту жінку, якій не байдуже, як вона виглядає і в офісі, і вдома, і на прогулянці з малюком, і в супермаркеті, якій подобається власне відображення у дзеркалі.

Вона не намагається його змінити. Немає кращого способу зруйнувати стосунки, ніж намагатися виліпити з чоловіка його нову, покращену (як вам здається) версію. На думку психологів, тут винен материнський інстинкт, який іноді спрацьовує у не відповідний момент і змушує жінку робити коханому різкі зауваження та давати нав’язливі поради. Парадоксальна порада: якщо ви хочете надихнути чоловіка на зміни – прийміть його таким, яким він є. Це вимагає мудрості і іноді незвичайного терпіння; однак, як не дивно, саме поряд з такими мудрими і терплячими жінками чоловіки більш схильні змінюватися, рости й ставати успішнішими, ніж поряд з тими, хто своїх коханих безперервно “пиляє”.

Вона вміє хвалити. У педагогіці є такий принцип: дитина прагне відповідати тим словам, які чує у свою адресу. Якщо постійно вказувати чоловікові на помилки, називаючи його лінивим і безсовісним, то саме ці якості, начебто вам на зло, він і розвиватиме в собі. І навпаки: захоплення та похвала здатні часом творити чудеса, надихаючи дітей на зміни. Та ж формула працює щодо чоловіків: схвалення їм необхідне як повітря, навіть якщо йдеться про маленький забитий цвях і навіть якщо вони забили його через два тижні після того, як ви про це попросили.

Замість того, щоб іронізувати, спробуйте похвалити та подякувати коханому, хай навіть за таку незначну дрібницю. Повірте: заради жінки, яка вміє ним захоплюватися, чоловік здатен звернути гори.

You cannot copy content of this page