fbpx
Події
Ще один піратський онлайн-кінотеатр заблоковано в Україні

Відділ протидії кіберзлочинам у Запорізькій області припинив діяльність ще одного онлайн-кінотеатру, який поширював піратський контент – mega-cinema.pp.ua.

Як зазначається на сайті відомства, діяльність ресурсу завдала правовласникам збитків на загальну суму у 1,2 мільйона гривень. Зауважимо, що інтернет-сайт створив і адміністрував 18-річний житель Запоріжжя.

Йому висунули підозру у вчиненні порушення вимог закону “Про авторське право та суміжні права”, за що передбачено відповідальність за ч. 1 ст. 176 Кримінального Кодексу України.

Протиправну діяльність організатора щодо відтворювання та розповсюдження великої кількості аудіовізуальних творів, права на які належать компаніям-членам MPA, задокументовано та, за результатами проведення економічних експертиз, повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення.

“Законодавство України передбачає виключні права авторів на дозвіл або заборону використання твору. В оглядовому листі Вищого господарського суду від 14 січня 2000 року № 01-8/31 “Про деякі питання вирішення спорів, пов’язаних із застосуванням законодавства про інтелектуальну власність” зазначається, що розміщення твору в мережі Інтернет у вигляді, доступному для широкого загалу (наприклад, як Інтернет-сторінку з текстом), є його використанням і відповідно потребує дозволу автора цього твору або особи, яка має відповідні права”,– нагадали правоохоронці.

Читайте також: Ex.ua та FS.to закриваються. Де тепер дивитися улюблені фільми і серіали

Джерело.

facebook