fbpx
Дозвілля
Сезон відкрито – за скільки можна зняти квартиру подобово в Одесі

З літнім потеплінням в Одесу вирушають перші туристи, охочі насолодитися морем і сонцем. Пляжі міста ще не переповнені, але попит на подобове житло вже поступового починає збільшуватися. За прогнозами, вартість їх оренди у високий сезон виросте на 35-50%.

Власники квартир подобово в Одесі вже переглянули ціни, визначилися з тарифами і підготували житло до нового сезону.

Умови винайму ж залишаться стандартними для літніх місяців: мінімальний термін оренди – 5-7 днів, знижки при проживанні не менше 10 діб, додаткові послуги від господарів (зустріч на вокзалі, позачергові прибирання, надання пляжних рушників і шезлонгів).  Кількість туристів в Одесі збільшилася після травневих свят, але основного напливу очікують у липні-серпні.

Ігор, власник кількох квартир подобово, говорить: “Маю бронювання двокімнатної квартири в центрі практично на цілий липень, в червні приїжджають постійні клієнти. Дзвонили вже кілька разів запитували ціни на квартиру в серпні, але поки що не забронювали”.

Читайте також: Українці отримали безвіз: де тепер у Європі відпочити на морі

Традиційно найпопулярнішими районами для оренди житла будуть центр, Аркадія, залізничний вокзал, парк Шевченка, Ланжерон, Відрада та інші пляжі.

Тому якщо вирішите зняти квартиру саме тут, бронюйте заздалегідь і готуйтеся, що ціни будуть на порядок вищими, ніж у не таких престижних районах.

Хороша можливість зекономити – зняти квартиру у знайомих власників, у яких Ви вже зупинялися. Багато господарів охоче надають знижки постійним клієнтам.

Може пощастити відпочити дешевше і в тому випадку, якщо у господаря залишилося «вікно» на кілька днів і Ви домовитеся про оренду на цей період.

Зняти однокімнатну квартиру в Одесі під час високого сезону можна буде від 400-500 гривень, двокімнатну – від 650-700 гривень, трикімнатну – від 900-1000 гривень за добу.

При бронюванні слід буде залишити заставу щонайменше у розмірі вартості за добу. На ціни впливатимуть точні дати, розташування житла, побутові умови та кількість гостей.

За додаткові спальні місця та поселення чи виселення у зручний для Вас час швидше за все необхідно буде доплатити – кажуть експерти Miete.com.ua/Odessa.

Читайте також: Невідомі курорти Одеської області на Чорному морі та річці Дунай

Забронювати квартиру подобово в Одесі на високий сезон краще за кілька місяців наперед – в останні тижні вільними можуть залишитися тільки найдорожчі або наймеш комфортабельні варіанти.

Крім того, при бронюванні наперед у Вас залишиться достатньо часу на те, щоб потурбуватися про інші аспекти відпочинку – план дозвілля, покупку квитків до міста тощо. Тому сміливо беріться за пошук житла якнайшвидше, щоб дізнатися, чим потішить високий сезон в Одесі цьогоріч.

Джерело.