fbpx

Сестра герцогині Кембриджської заручилася (фото)

Молодша сестра Кейт Міддлтон Піппа  офіційно стала нареченою! Вона заручилася зі своїм бойфрендом – 40-річним фінансовим брокером Джеймсом Меттьюс. Про це повідомило видання Daily Mail.

Читайте також: Маленький принц влаштував Кейт Міддлтон істерику на аерошоу (фото)

Ця заручини стали сюрпризом не тільки для друзів і батьків Піппи Міддлтон, але і для неї самої. Вона просто втратила дар мови від подиву. Коли Джеймс опустився на одне коліно, витягнув з кишені коробочку з каблучкоюі попросив молодшу сестру герцогині стати його дружиною. Як з’ясувалося, це сталося вже пару днів назад, коли пара відбула на вікенд в північно-західну Англію.

Піппа і Джеймс почали зустрічатися зовсім недавно. У перший раз папарацці вдалося зняти їх разом в вересні минулого року. Правда, у їх роману був ще й «перший раунд» – швидкоплинний флірт в 2012 році. Але тоді їх відносини були зовсім недовгими і обидва переключилися на інших партнерів. Піппа якраз тоді почала зустрічатися з Ніко Джексоном, відносини з яким тривали три роки. Але як тільки молодша Міддлтон розлучилася з Ніко, а це сталося у вересні минулого року, як на її горизонті знову з’явився Меттьюс.

midlton

Джерело.

You cannot copy content of this page