fbpx

“Серцевий напад раку”: в Росії “раптово” помер VIP-офіцер, який воював на Донбасі

У Москві за загадкових обставинах раптово помер російський підполковник Володимир Якунін, який воював на Донбасі. Згідно з офіційною версією, причиною смерті став “серцевий напад”, повідомляє InformNapalm.

Зазначається, що підполковник юстиції Головного слідчого управління Слідчого комітету РФ по Московській області Якунін помер у кареті “швидкої допомоги”. Пізніше в Росії заявили, що у неодноразово нагородженого за війну проти України офіцера нібито був рак.

У публікації йдеться, що раптові смерті російських офіцерів і найманців, причетних до розгортання кремлівського проекту “Новоросія”, не є випадковими.

Як приклад у статті наводиться фінал колишнього ватажка луганських терористів Валерія Болотова, який помер також “від серцевого нападу” в своїй квартирі в Москві. У той же день помер і 40-річний “заступник міністра промисловості і торгівлі” в угрупованні “ДНР” Сергій Третьяков. Причиною смерті називають “тромб судини”.

“Тромби, отруєння, серцеві напади і навіть швидкі “спуски на ліфті” стали вже звичними причинами смертей деяких високопоставлених бойовиків і чиновників як на території “ЛНР/ДНР”, так і в самій Росії”, – сказано в тексті.

У публікації наголошується, що у зв’язку з цим у мережі з’явився інтернет-мем “#СердечнийПриступРака”, який позначає не діагноз небезпечного захворювання, а раптову смерть за дивних обставин високопоставлених російських офіцерів, бойовиків і військових злочинців, “відряджених” на Донбас і потім загиблих на території РФ за досить дивних обставинах.

“Таким чином” серцевий напад раку “продовжує” викошувати “російських офіцерів”, – йдеться в статті.

Читайте також: “Навіщо я її випив?” Стало відомо, що робив терорист Болотов напередодні смерті

Джерело.

 

You cannot copy content of this page