fbpx
Події
“Навіщо я її випив?” Стало відомо, що робив терорист Болотов напередодні смерті

Один із колишніх ватажків терористичної організації “Луганська народна республіка” Валерій Болотов напередодні смерті зустрічався з двома чоловіками в московському кафе. Про це в коментарі Лайфу розповіла дружина бойовика Олена Болотова.

За словами жінки, ділова зустріч відбулася в кафе “Червона машина” в будівлі Льодового палацу ЦСКА. Коли Болотов повернувся додому, через деякий час він поскаржився дружині, що йому стало погано.

“Він весь вечір повторював: “Навіщо я випив цю каву?”. Наступного дня він залишився вдома, сказав, що відлежиться…” – повідомила Олена.

Дружина терориста додала, що одразу ж пішла в поліклініку, щоб прикріпити його до медичної установи. Повернувшись додому, виявила Валерія вже в несвідомому стані. Приїхала бригада швидкої допомоги констатувала смерть ватажка “ЛНР”.

Читайте також: Терористи оприлюднили “офіційну” причину смерті екс-ватажка Болотова

“Він на своє здоров’я особливо ніколи не скаржився і ми ніколи не зверталися до медичного закладу ні тут, ні там. Тільки іноді він говорив, що серце поколює… Одразу після того, що сталося у мене виникла підозра, що його отруїли”, – наголосила Олена.

Джерело.