fbpx
Дозвілля
Сергій та Олена Кравець: дивовижна історія кохання

Історія кохання Олени і Сергія Кравець почалася ще з університетських ігор КВК.

Дружні стосунки тривали досить довго і тільки через деякий час переросли в роман. Обидва КВН-щики, веселі, сміхотливі, зі спільними інтересами і поглядами, вони стали парою. В одному з інтерв’ю Олена Кравець розповіла, як вирішила, що Сергій Кравець – її майбутній чоловік.

Читайте також: ТЕПЕР ДВІЙНЯТА БІЛЬШЕ ЗМІЦНЯТЬ ШЛЮБ. ЩО МИ ЗНАЄМО ПРО БАТЬКА ДІТЕЙ ОЛЕНИ КРАВЕЦЬ (ФОТО)

Одного разу я помітила, що Сергій вже кілька днів не з’являється на репетиціях. Напевно, захворів. Мобільних тоді не існувало, домашнього телефону у нього теж не було. Стоячи на зупинці, я довго вагалася, а потім сіла в тролейбус і поїхала не до себе додому, а до нього. Двері відчинила його мама, Наталія Михайлівна. “Лєночка, проходи!” Я зайшла, озирнулася і зрозуміла, що в цьому будинку буду жити, – немов задзвенів внутрішній дзвіночок.

Коли Сергій Кравець з дружиною переїхали до Києва з Кривого Рогу, де було зосереджене їхнє особисте і творче життя, все закрутилося по-новому. Тепер чоловік Олени Кравець практично не виступає на сцені, зате зараз Сергій Кравець – один з креативних авторів студії “Квартал 95”. Акторська професія багато в чому розкриває творчі здібності чоловіка Олени Кравець. Загальні інтереси багато в чому допомагають зберігати в стосунках гармонію.

кравець20 1 кравець20

Джерело.

Реклама