fbpx
Події
Тепер двійнята більше зміцнять шлюб. Що ми знаємо про батька дітей Олени Кравець (фото)

Нещодавно зірка студії «Квартал 95» Олена Кравець народила двійню. Відомо, що зоряна мама народила так звану королівську двійню: дівчинку і хлопчика.

Чоловік Олени Кравець, Сергій Кравець, не частий гість на світських тусовках, але все ж іноді загальні кадри зоряної пари потрапляють в Мережу. Тому публікуємо все, що вдалося знайти про те, хто такий Сергій Кравець, коханий чоловік зірки «Кварталу 95», Олена Кравець.

Історія кохання Олени і Сергія Кравцов почалася ще з університетських ігор КВН.Дружні стосунки тривали досить довго і тільки через деякий час переросли в роман.Обидва КВН-щики, веселі, сміхотливі, з загальними інтересами і поглядами, вони стали парою. В одному з інтерв’ю Олена Кравець розповіла, як вирішила, що Сергій Кравець – її майбутній чоловік.

Одного разу я помітила, що Сергій вже кілька днів не з’являється на репетиціях. Напевно, захворів.Мобільних тоді не існувало, домашнього телефону у нього теж не було. Стоячи на зупинці, я довго вагалася, а потім сіла в тролейбус і поїхала ні до себе додому, а до нього. Двері відчинила його мама, Наталія Михайлівна. “Леночка, проходь!” Я зайшла, озирнулася і зрозуміла, що в цьому будинку буду жити, – немов задзвенів внутрішній дзвіночок.

Читайте також: ЗІРКА “КВАРТАЛУ 95” ОЛЕНА КРАВЕЦЬ РОЗСЕКРЕТИЛА ІМЕНА НОВОНАРОДЖЕНИХ ДВІЙНЯТ

У 2003 році пара вперше стала батьками. Їх дочки Маші зараз 13 років. Сергій Кравець дуже любить своїх дітей. Тепер двійнята ще більше зміцнять шлюб.

Коли Сергій Кравець з дружиною переїхали до Києва з Кривого Рогу, де була зосереджена їхня особиста і творче життя, все закрутилося по-новій.

Тепер чоловік Олени Кравець практично не виступає на ціні, зате зараз Сергій Кравець – один з креативних авторів студії “Квартал 95”. Акторська професія багато в чому розкриває творчі здібності чоловіка Олени Кравець.

Загальні інтереси багато в чому допомагають зберігати в стосунках гармонію.

Ось уже кілька років Сергій Кравець має незвичне хобі: він активно займається автогонками і навіть бере участь у міжнародних змаганнях в цьому досить небезпечному і екстремальному виді спорту. Більш того, він займає призові місця.

Читайте також:ЩАСЛИВІ ПОДВІЙНО”: ОЛЕНА КРАВЕЦЬ ПОКАЗАЛА “АВТОМОБІЛЬ” ДВІЙНЯТ (ФОТО)

чоловік кравець1 чоловік кравіець

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook