fbpx
Події
Сергій Чібарь: яким запам’ятався глядачам учасник МастерШеф (відео)

Сергію було всього 30 років.
Фіналіст кулінарного шоу МастерШеф Сергій Чібарь на українському телеканалі пішов з життя у четвер, 21 липня.
Сергій помер після інсульту. Вчора ввечері друзі і знайомі на стіні в Фейсбук почали публікувати слова співчуття рідним і близьким Сергія Чібаря.

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО ВІД ЧОГО ПОМЕР УЧАСНИК “МАСТЕРШЕФ” СЕРГІЙ ЧІБАРЬ. СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ!

В інтерв’ю одному з київських видань Сергій розповів про своє життя до участі в проекті. За його словами, у нього була хороша робота. Він весь час був в русі, кудись поспішав, їхав.

“Мене багато де чекають, але я не можу розірватися! Думаю, це говорить про позитивні людські якості і тому, що така людина – бажаний гість скрізь”, – говорив Сергій.

Також він зазначив, що проект навчив його виживати серед людей. А для цього “треба бути безкомпромісним, жорстким і авторитетним”.

Крім цього, Сергій зізнався, що на відміну від багатьох, він вміє готувати.
Знайомі Сергія в соцмережах продовжують писати слова співчуття, в зв’язку з раптовою смертю Сергія.

“Пішов з життя учасник МастерШеф 3 Сергій Чібарь у віці 30 років, інсульт. Він був незвичайним і дуже позитивною людиною. Коли трапляються смерті, вони завжди мене вчать, що потрібно любити всіх і все, тому що одного разу тебе може не стати і це станеться в самий не підходящий момент, адже немає відповідного моменту для смерті. Серьога RIP “, – написав у себе в Фейсбук переможець п’ятого сезону МастерШеф Євген Клопотенко.

Сергій Чібарь родом з Донецької області, останнім часом жив у Вишневому (Київська область). За освітою менеджер шоу-бізнесу, але в цій сфері не працював. Раніше працював в бутиках модного одягу і в невеликому ресторані своєї подруги. Чоловік полюбив кулінарію ще в дитинстві, допомагаючи мамі готувати вечерю.

Читайте також: РЕАКЦІЯ ДРУЗІВ І КОЛЕГ НА СМЕРТЬ СЕРГІЯ ЧІБАРЯ. ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ! (ФОТО)

Сергій Чібарь став не тільки учасником, але і фіналістом кулінарного шоу МастерШеф. Після проекту вів рубрику в програмі Неймовірна правда про зірок.

Джерело.

Реклама