fbpx
Події
Стало відомо від чого помер учасник “МастерШеф” Сергій Чібарь. Світла пам’ять!

Телеканал СТБ, з яким співпрацював 30-річний Сергій Чібарь, повідомив, що він помер від інсульту.

Друзі та колеги шоумена вважають, що причиною став емоційний і фізичний надрив. Про це повідомляє “Комсомольская Правда в Україні” .

Вони повідомили виданню, що останні два роки Чібарь переживав через проблеми з роботою на телебаченні. Закрили проект на СТБ, який він вів, а потім шоумен не міг знайти роботу. А мати учасника “МастерШеф” захворіла на рак.

Читайте також: ПОМЕР 30-РІЧНИЙ, ОДИН З НАЙВЕСЕЛІШИХ УЧАСНИКІВ ШОУ МАСТЕРШЕФ -3 (ФОТО)

Переможниця “МастерШеф-3” Ольга Мартиновська розповіла, що Чібарь раніше не раз лежав у лікарні, але не афішував свої проблеми зі здоров’ям.

А суддя “МастерШеф” Тетяна Литвинова в Facebook повідомила, що місяць тому Сергій познайомив її з дружиною. При цьому вона зазначила, що він виглядав сумним.

Колеги Чібаря повідомляють, що його поховали ще два дні тому, але їх, як і учасників “МастерШеф”, на похорон не запросили, тому про смерть стало відомо лише 21 липня.

Сергій Чібарь народився 2 вересня 1985 року в місті Костянтинівка, Донецької області. За освітою він менеджер шоу-бізнесу, але за фахом не працював. Став відомий після участі в кулінарному шоу “МастерШеф”. Він дійшов до фіналу, але переможцем не став. Після цього він вів рубрику в передачі “Неймовірна правда про зірок” на телеканалі СТБ. У Києві він жив на Виноградарі. Там же працював бренд-шефом одного ресторану.

литвинова

Джерело.

Реклама