fbpx
Дозвілля
Секрети макіяжу: як збільшити об`єм губ без ін’єкцій

Великі губи – дар природи, і не кожна жінка володіє цим даром з самого народження. Деякі приймають себе такою як є, а інша частина слабкої статі використовує різні методи, щоб їх губи були більш виразними, опуклими.

В сучасному світі можна змінити свою зовнішність, а так само збільшити губи за допомогою втручання косметологів. Так само є різні секрети макіяжу, за допомогою яких можна з легкістю збільшити розмір губ.
Сьогодні ми розглянемо кілька секретів макіяжу, які зможуть виконати мрію жінки і збільшити розміри губ без втручань косметологів.

1. Правильні відтінки:

Білий колір повнить, а темний, навпаки, робить їх стрункішими. Цей секрет ми звикли застосовувати при виборі одягу, щоб приховати зайві сантиметри в талії. Але в макіяжі теж цей метод працює. Вибирайте помаду більш світлих відтінків, постільні тони і тоді візуально ваші губи стануть більші. Темний колір помади буде робити їх меншими. Уникайте яскравий відтінків: червоні, малинові, бордові. такий колір губної помади не візуально збільшить ваші губи і в добавок яскравий колір буде привертати увагу. Якщо ви не хочете виділяти свої тонкі губи, але все ж яскраві тони вам до лиця, виділіть очі.

2. Плампери:

Використовуйте плампери. Це блиск для губ, з додаванням перцю або ментолу. При нанесенні пламера. ваші губи будуть реагувати на добавку і ставати трохи округлими. Ментол або перець, розігрівають шкіру губ і вони стають більші.

3. Косметичний обман:

Збільшити розмір губ можна за допомогою різної косметики. Промальовувати контур губ, трохи виступаючи за область. Після цього заштрихуйте олівцем різницю між промальованим контуром і природним кольором губ. Зверху нанесіть губну помаду, яку ви підібрали по своєму смаку. В центрі нижньої губи можна поставити крапку блиском. Це ще один хитрий секрет візажистів, який допомагає збільшити об’єм губ.

Методи найпростіші, недорогі, а головне не вимагають хірургічних втручань і голковколювання.

Експериментуйте самі, можливо ви знайдете свій метод, про який ще не знає ніхто.

Читайте також:ПІД ЧАС МІСЯЧНИХ В ЖОДНОМУ ВИПАДКУ НЕ МОЖНА РОБИТИ ЦІ ПАРУ РЕЧЕЙ. ТИ ЗДИВУЄШСЯ!

Джерело.