fbpx

Савченко знайшла виправдання щодо списку полонених

Народний депутат України Надія Савченко наголосила на тому, що вона не отримувала скарг від родичів людей, які є в оприлюдненому нею списку полонених.
Про це вона заявила під час прес-конференції в Празі, передає Радіо Свобода.

Також вона пообіцяла, що неодмінно відреагує, якщо скарги таки будуть. Савченко відкидає звинувачення в тому, що вона порушила українське законодавство, коли оприлюднила імена полонених на Донбасі.

“Дуже багато заяв звучать від людей, які не є експертами, які є популістами. Насправді ж в українському законодавстві є прописані закони. І я їх не порушувала, я завжди дію відповідно до норм законодавства… Я не публікувала в списках закритих особистих данних. Списки опубліковані досить обережно. Звичайно ж вони невигідні тим структурам влади і тим людям у владі, які б не хотіли реального результату визволення полонених а хотіли би просто і надалі робити на цьому свій політичний піар і отримувати свої бонуси. Якщо в когось до мене будуть серйозні звинувачення, я готова розглядати їх в суді, але ніяк не розглядати їх в жовтій пресі”, – заявила депутат.

Надія Савченко наполягає на тому, що оприлюднення списків допоможе якомога швидше звільнити полонених. Також вона не відкидає звинувачення, що ця інформація допоможе шахраям або шантажистам використати родичів тих, хто перебуває у полоні.

За її словами, випадки шахрайства довкола ув’язнених були завжди.

“Просто чомусь раніше СБУ не афішувала це і не відкривала по цим випадкам кримінальні справи. Про це стало вигідно говорити лише зараз”, – сказала депутат.

Читайте також:ОЩАДБАНК ЧЕКАЄ НАПЛИВУ ПЛАТЕЖІВ ЧЕРЕЗ ПРОБЛЕМИ З ОПЛАТОЮ НА “УКРПОШТІ”

Джерело.

You cannot copy content of this page