fbpx
Події
Савченко про особисте життя: до мене підходять тільки сміливі чоловіки (відео)

Надія не зізналася, чи перебуває наразі у стосунках.

Народний депутат Надія Савченко наголосила, що її стиль одягу особливо не змінився, йдеться у “Світському житті”, пише ТСН

“А хто бачив мій стиль до повернення? Мій стиль до армії, і частково в армії, та в політиці такий як я зараз ходжу. Я іноді фарбувалася, іноді носила підбори, іноді носила сукні, але виключно до діла і до місця, в армії я носила камуфляж, бо це моя робота”, – ствердила вона.

Нардеп зазначила, що серед її талантів не тільки спів, а й малювання, вишивання, ліпка з глини, ковальство. При цьому Савченко знаходить час для усіх своїх захоплень.

До пародій на себе, наприклад,від студії “Квартал-95” політик ставиться із посмішкою, додаючи, що себе вона зіграла б краще. Таємницю особистого життя Надія не відкриває та не зізнається, чи вже має обранця.

Читайте також:“ВСЕ-ТАКИ НА ДЕНИСА, Я ВВАЖАЮ”: ВДОВА ВОРОНЕНКОВА ПОКАЗАЛА ЇХ ОДНОРІЧНОГО СИНА

“Кожна жінка має своє особисте життя, і це на жаль, нікого не цікавить, усіх цікавить, що у Надії Савченко. Все, що я маю, це для мене, особисто для душі, все чим я можу, я радо поділюся з українцями, а от що моє – то моє. До мене підходять тільки сміливі чоловіки”, – підсумувала вона додавши, що в Верховній Раді “немає чоловіків, але є лише народні депутати”.

Нагадаємо, після того, як Надію Савченко виключили із партії “Батьківщина” вона очолила нову. Політик заявила, що “змінить політичну систему”.