fbpx
Саморозвиток
Самотні є скрізь. Що довше ви живете, то частіше це помічаєте

Самотні є скрізь. Що довше ви живете, то частіше це помічаєте. Під час місіонерського служіння ми багато разів допомагали людям похилого віку і були вражені їхнім відчаєм і самотністю.

Одного разу ми брали інтерв’ю у одного літнього чоловіка, і він розповідав про своїх друзів, які замерзли без шансів на життя у своїх квартирах. Ми тоді прибули щоб встановити обігрівачі. За багатьма старими не було кому доглядати. Самотність.

«Чи я маю значення?» «Когось хвилює, виживу я чи ні?» «Чи я маю значення для кого-небудь?» — Люди, які живуть на самоті, переважно носять у собі ці думки.

Ось чому так важливо знати, що ви значущі! Вас люблять! Ісус каже вам сьогодні: «Я полюбив тебе вічною любов’ю! Ніщо не може відлучити тебе від Моєї любові до тебе! Я вирізав тебе на своїх долонях! (Єремія 31:3, Римлян 8:28, Ісая 49:16).

Моя молитва сьогодні:

Господи, дозволь мені заспокоїтись у Твоїх обіймах! Дозволь знайти світ у Твоїй любові ! Ти створив мене, і я належу Тобі! Ти Автор всього творіння, і Ти Творець мого життя! Дякую за Твою любов та обітниці. Дякую, що я ніколи не самотній – Ти ніколи не залишиш і не покинеш мене! В ім’я Ісуса, амінь!

Дякую за те що ви є! Чудеса доступні і вам!

Стів Вебер