fbpx

Рим, Буковель та Маріуполь: де провели новорічні канікули українські політики (фото, відео)

Довгі зимові “канікули” народні депутати провели яскраво, якщо слідкувати за публікаціями в соціальних мережах. ЗМІ дізналися, хто з політиків провів свята вдома, а хто вирушив у подорож.

Сергій Лещенко. Народний депутат Сергій Лещенко закінчив 2016 рік на позитивній ноті – зробив пропозицію своїй коханій Анастасії Топольській в столиці Італії. Про це написала новоспечена наречена на своїй сторінці в Facebook. А різдвяні свята Лещенко провів у Буковелі. Нардеп поділився фотографіями засніжених Карпат в своєму Instagram-акаунті.

Дмитро Ярош. А ось Дмитро Ярош у Новий рік не проявляв активність в соціальних мережах. Відомо тільки, що Різдво політик провів у родинному колі. У близьких політика був своєрідний дрес-код на Святвечір – вишиванки.

Олег Ляшко. Де і як зустрів народний депутат Олег Ляшко – таємниця, покрита мороком. Та й сам Ляшко посилив інтригу, опублікувавши на Facebook карикатуру на якій він вилами відганяє від себе жінок. “Ляшко відпочиває в Таїланді”, – підписав картинку політик.

Володимир Парасюк. Новий рік Володимир Парасюк зустрів у Яремчі, а Святвечір провів у Львові. Політик ділився відеозаписами на своїй сторінці в Facebook.

Надія Савченко. А ось позафракційна Надія Савченко, судячи з публікацій в соціальних мережах, провела зимові канікули у прифронтовій зоні.

Читайте також: Що постить в Instagram пишногруда «коліжанка» сина Януковича (фото)

Джерело.

You cannot copy content of this page