fbpx
Події
Румун пішов випити в паб у рідному селі, а прокинувся аж в Лондоні

Безробітний румунський чоловік відправився в паб у своєму рідному селі, щоб випити кухлик пuва, а прокинувся у Лондоні – за 2700 кілометрів від свого будинку. Про це повідомляє телеканал ZIK.

Міхай Данча розповів, що останнім його спогад – це те, як він збирається в паб в Албешті, Румунія, а потім сперечається з друзями, що зможе влаштуватися на роботу. Після цього чоловік прийшов до тями обличчям вниз у внутрішньому дворі будинку в центрі Лондона весь в синцях.

Міхай сказав, що був в шoці, коли почув, що навколо всі говорять по-англійськи. Стpaждаючого від пoхмілля чоловіка відвезли в лікарню Whipps Cross, де медсестра-румунка переконала його, що він дійсно опинився в Лондоні.

Медсестра Адіна Косташ розмістила історію Міхая в Фейсбуці, щоб допомогти чоловікові з’ясувати, як він опинився так далеко від дому. Спочатку Міхай навіть не міг пригадати, як його звуть. Але його особу підтвердили відразу після того, як його фотографія потрапила в інтернет.

Читайте також: Я ніяк не очікувала такого резонансу: учитель року, яка виїхала на заробітки у Лондон, різко відповіла критикам

«Його знайшли п’янuм у дворі. Схоже, його побuли. Його привезли в нашу лікарню, але він сказав, що не знає нікого в Лондоні і взагалі здивований, що подолав таку відстань. Він поняття не має, як сюди дістався. Якщо хтось знає його і хоче йому щось передати, зв’яжіться зі мною», – написала Адіна.

Румунські ЗМІ підтвердили, що останній раз Міхая бачили з друзями в пабі в Албешті. Сусіди чоловіки розповіли, що він жив зі своєю дружиною і дітьми в будинку бабусі й дідуся дружини. Він часто говорив, що хоче знайти роботу, але тиждень тому раптово зник.

«Він хороший хлопець, але останнім часом був сам не свій, тому що багато пив. Раніше у нього вже були провали в пам’яті через випивку, тому не дивно, що все так сталося», – розповів сусід Міхая.

Місцеві ЗМІ повідомили, що влада допоможе чоловікові повернутися додому.