fbpx
Події
Нардеп Власенко відсудив у екс-дружини дочку (відео)

Світська левиця і модель Наталія Окунська, яка отримала політичний притулок у Франції, повідомила, що колишній чоловік депутат Сергій Власенко відсудив у неї дочку Поліну. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook. За її словами, дочка не хоче жити з батьком.

“Сьогодні в українському суді Власенко відсудив у мене Поліну, яку я самостійно підняла без його допомоги, яка прожила зі мною, братами і сестрою після розлучення 8,5 років, якою колишній ніколи не цікавився, яку вже кілька років з його вини тягають по судах, прокуратурах, поліції, яка кілька років говорить йому, що жити з ним не буде, яка обожнює свою родину і мріє про спокійне дитинство, яка плаче ночами, яка благає забрати її з зустрічей з ним через 10-30 хвилин, яка любить Францію і своїх друзів, яка сказала батькові, що не хоче його знати, поки він не забереться з судів. За рішенням українського суду я повинна її віддати в Україні і, зрозуміло, що забути”, – заявила Наталя.

Читайте також: Пішли до стоматолога і не повернулися: в Києві зникли два маленьких хлопчики

Окунська зазначила, що дівчинка вже ознайомлена з рішенням суду, але виконувати його не хоче. Модель опублікувала відеозвернення дочки до батька, і заявила, що збирається подати касацію і судитися з колишнім чоловіком в Європейському суді.

Зазначимо, що Окунська в листопаді минулого року отримала офіційний притулок у Франції, де проживає вже два роки.

Як повідомлялося, 49-річний нардеп від “Батьківщини” Сергій Власенко є найбагатшим депутатом серед колег за фракцією.

Джерело.

facebook