fbpx
Події
Роми поскаржилися Авакову через погроми в Лощинівці

Цигани вважають, що до проблем призвела бездіяльність суб’єктів владних повноважень.
Глава Коаліції ромських неурядових організацій України Володимир Кондур відправив міністру внутрішніх справ Арсену Авакову і уповноваженому Верховної Ради України Валерії Лутковській звернення в зв’язку з ситуацією в селі Лощинівка Одеська область.

“Мешканцями села Лощинівка в результаті їх протиправних дій були розгромлені і розбиті будинки, в яких живуть циганські сім’ї, а самі роми змушені були тікати з села”, – йдеться в зверненні ромів.

Кондур зазначив, що його одноплемінники піддаються образам в Facebook, що “негативно впливає на імідж циганського населення і принижує людську гідність”.

“Бездіяльність влади і поліції в Ізмаїльському районі призвели до такої ситуації, яка формує негативну оцінку з боку українського суспільства, що призводить до расової, міжетнічної ворожнечі і суперечить задекларованим намірам розвитку правової держави”, – підкреслив він.
Нагадаємо, що 26 серпня в покинутому будинку на околиці села Лощинівка Ізмаїльського району Одеської області виявили тіло дитини.

Правоохоронці по гарячих слідах затримали представника ромської національності. Згодом поліція повідомила про підозру 21-річному чоловікові в скоєнні вбивства.

За даними слідства, дівчинка померла від удару гострим предметом, також на її тілі виявлено сліди…

Читайте також: Стали відомі нові подробиці вбивства дівчинки на Одещині (відео)

Джерело.