fbpx
Події
Стали відомі нові подробиці вбивства дівчинки на Одещині (відео)

Перед смертю дівчинка пережила фізичне насилля

Вбита 8-річна дівчинка із села Лощинівка, що на Одещині, добре знала імовірного вбивцю. Про таке зі слів матері повідомляє кореспондент “5 каналу” Дмитро Долматов.

Мати загиблої дівчинки Галина розповідає: “Він жив з нами, жив по сусідству. Бувало, що залишався ночувати з хлопчиками. Ріс поруч, просто ріс, народився тут. Я не можу нічого говорити, вибачте”.

Натомість батько підозрюваного Андрій Калев каже: “Я в це не вірю, чесно сказати. Я ось у в’язниці відсидів, я відсидів за крадіжку, я нікого не вбивав і мені не віриться. Він не такий був балакучий, був невибагливий, не нервовий”.

Начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області Іван Іщенко заявив, що вчора вдень підозрюваного затримали і за 208-ю статтею вручили підозру. За його словами нині готуються санкції в суді. У поліції повідомили, що жертву спочатку, а потім зарізали. У поліції згодом уточнили, що смерть дитини настала від проникаючого поранення гострим предметом грудної клітини, від якого було пошкоджено серце і легені.

За словами кореспондента, люди після рішення про виселення ромів заспокоїлися. Зараз у селищі залишилося лише кілька десятків спецпризначинців. Поліція буде тут аж поки роми не поїдуть із села. Так вирішили зробити самі представники діаспори ромів, щоб уникнути конфлікту.

Юрій Шишман, депутат районної ради, розповів: “Реально, обстановка почала нагнітатися, може призвести до жертв людських. Щоб цього не сталося, було прийнято рішення організувати коридор, щоб особи ромської національності виїхали з села. Вони зараз виселяються, їм дається право, якщо будинок їхній, будь ласка, продавайте його, ніхто забороняти не буде”.

Вже завтра десять ромських сімей виїдуть із села, завтра ж відбудеться і суд.

Читайте також: Ромам Лощинівки завтра з 9 ранку дадуть можливість зібрати речі і виїхати, – голова РДА

Джерело.

Related Post

facebook