fbpx
Події
Родинна трагедія: прийшовши на поминки матерi, чоловiк загинув вiд рук сестри

Того дня в хатi родини Пономарiв (iм’я й прiзвища змiнено) померла мати. Жiнка останнiм часом дуже хворiла, а доглядала її 30-рiчна дочка. Ввечерi на поминки зайшов 37-рiчний син покiйної, пише газета “Експрес”.

Та за столом мiж найрiднiшими людьми розгорiвся скандал. “Як ти мiг взагалi не цiкавитись мамою? Тiльки я змушена була весь час її доглядати, я купувала лiки, викликала лiкарiв, — скаржилась сестра. — А ти бодай би поцiкавився, як ми тут”. Чоловiк вирiшив вгамувати родичку, врештi зчинилась сварка, яка згодом переросла в бiйку.

У якийсь момент Iрина схопила зi столу нiж i завдала братовi удару. Той упав. За кiлька секунд жiнка зрозумiла, що Iгор не дихає. Трохи повагалась i спланувала свої подальшi дiї.

“Алло, полiцiя?! В моїй хатi вбили брата, приїжджайте”, — прокричала вона у слухавку. Виїхавши на мiсце подiї, слiдчi побачили закривавлене тiло чоловiка. За даними судмедекспертизи, смерть настала внаслiдок ножового поранення, що ушкодило сонну артерiю й гортань. Натомiсть жiнка розповiла iсторiю, нiбито вона спала, а коли прокинулась, побачила на пiдлозi мертвого Iгоря. “Це було пограбування, бачите, усi речi в хатi розкидано”, — запевняла вона.

“Щодо пiдозрюваної розпочато кримiнальне провадження за звинуваченням у навмисному вбивствi, — повiдомили в полiцiї Суворовського вiддiлу Одеси. — Жiнцi загрожує до п’ятнадцяти рокiв позбавлення волi”.

Читайте також: Розкрито страшне потрійне вбивство, що шокувало всю країну

Джерело.

facebook